Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby
Odeslání stránky mailem
E-mail:
KLEENEX ENERGY Luxusní čistící pěna - 1 L / žlutá

KLEENEX ENERGY Luxusní čistící pěna - 1 L / žlutá

Číslo sortimentu: 120402
Cena e-shop: 296 Kč (s DPH 359 Kč)
Popis:

Pěnové mýdlo v litrové kartuši do dávkovače Aquarius.

ks zpět
Vytisknout stránku Poslat stránku mailem Dotaz ke zboží

KLEENEX ENERGY luxusní pěnové mýdlo 1 l - žlutá

Tři vůně (JOY, ENERGY, FRESH) značky Kleenex® Botanics obohacené o rostlinné složky pro příjemnější pocit z toalet. Řada pěnových mýdel sladěna s naší řadou vůní do osvěžovačů vzduchu Kimberly-Clark Professional.

Luxusní mýdlová pěna na ruce KLEENEX ENERGY obohacený o extrakty z Tea Tree oleje a citrónu pro každodenní použití nestéká z rukou a poskytuje příjemný zážitek z umývání. Může snížit čas na umývání a spotřebu vody - kartuš má objem 1 litr, karton obsahuje 6 ks kartuší.

1 litr vystačí na 2500 dávek - vyžaduje méně časté doplňování. Určeno speciálně pro dávkovače Kimberly Clark AQUARIUS (kód 6948), tyto kartuše jsou dodávány s integrovaným dávkovacím ventilem, čímž zabraňují odkapávání a ucpávání, tak časté u běžných systémů. Jednorázová kartuš a dávkovací pumpička snižuje ucpávání a únik mýdla.

Mycí prostředky z naší nabídky jsou rychlé a snadno použitelné, a na toaletách poskytují vysoký standard osobní hygieny. Produkty KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL s pokročilým složením napomáhají udržet ruce bez bakterií , což je nejúčinnější metoda snižování nebezpečí přenosu infekce.

Navíc je mýdlo v uzavřené kazetě ochráněno před kontaminací ze vzduchu a ta se postupně smršťuje, čímž se snížuje objem odpadů.

 

Další vlastnosti výrobku Další vlastnosti výrobku
Kód výrobce 6385
Barva žlutá
Kategorie hygienické potřeby
Výrobce Kimberly-Clark

Doporučujeme dokoupit

Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HDS 8/18-4 C

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HDS 8/18-4 C

bez DPH: 67 700 Kč

další akce
Tork papírová utěrka středový odvin (M2) - modrá

Tork papírová utěrka středový odvin (M2) - modrá

bez DPH: 1 117 Kč

další novinky
Filtr HEPA KÄRCHER T 10/1

Filtr HEPA KÄRCHER T 10/1

bez DPH: 980 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím