Podlahářské služby - Podlahy Sedláček

Představení našeho dalšího střediska ...

PODLAHY Sedláček byly založeny v roce 1994 jako samostatné středisko společnosti Sedláček. Jsme členem Cechu podlahářů ČR, což je pro Vás garancí kvality a profesionality v podlahářské profesi.

  • Garantujeme kvalifikovanou pokládku podlahových krytin včetně záruky na materiál i na práci našich podlahářů. Víme, že čas našeho zákazníka je drahocenný, a proto klademe velký důraz na bezproblémový průběh zakázky a na dodržování podmínek, které byly dohodnuty v rámci cenové kalkulace.
  • Zabýváme se odbornou pokládkou, renovací a údržbou podlahových materiálů jako jsou ekologické, bambusové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy a PVC, laminátové podlahy, korkové podlahy, sportovní podlahy, průmyslové epoxidové polyuretanové podlahy a koberce.
  • Realizujeme pokládky podlahovin v rodinných domech, bytech, firmách, školách, galeriích, památkových objektech, ale stejně tak zajišťujeme i velkoplošné zakázky jako jsou kulturní sály, tělocvičny, atd.
    Pracujeme s materiály ohleduplnými k životnímu prostředí.

Ukázky realizací

Dále realizujeme ...

Dále realizujeme ...

Nezabýváme se pouze pokládkou nových podlah. Díky dlouholeté praxi v oboru máme bohaté zkušenosti s renovací a rekonstrukcí podlah:

Abyste si udělali obrázek, jak zodpovědně přistupujeme k zakázkám, přečtěte si například o renovaci parketových podlah v centru české vzdělanosti, tedy na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Musíme se přiznat, že jsme se na tuto zakázku opravdu těšili, protože renovace dřevěných podlah nás baví. Je to pořád to podlahářské řemeslo, na které musíte mít perfektní vybavení a hlavně to musíte opravdu umět.

JAK BROUSÍME PODLAHY? 

 

Ukázky realizací rekonstrukcí podlah

S čím pracujeme?

Potrpíme si především na kvalitu naší práce, a proto striktně dodržujeme technologické postupy a pracujeme výhradně s vysoce kvalitními materiály renomovaných značek.

Showroom

Jsme firma s kamenným obchodem a showroomem. Samozřejmostí je každodenní odborný servis, poradenství a vstřícní profesionálové.

Chováme se ekologicky

Pracujeme výhradně s materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Ekologicky likvidujeme staré podlahoviny, podkladové materiály a obaly materiálů.

Poptejte pokládku nebo rekonstrukci podlahy ještě dnes ...

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.