O nás

Naše společnost byla založena v roce 1994. Hlavní středisko společnosti Sedláček - čisticí a hygienické systémy se zabývá dosahováním čistoty a hygieny ve všech oblastech lidské činnosti. Zákazník má několik možností, jak uspokojit své potřeby v oblasti čištění, úklidu a hygieny právě prostřednictvím naší společnosti, počínaje zapůjčením čisticích a úklidových strojů přes pořízení vlastní techniky, úklidových pomůcek, přípravků, hygienického vybavení a materiálů až po objednání profesionálního buď jednorázového nebo trvalého čištění či úklidu.

V roce 1994 jsme zahájili obchodní činnost v čele s výrobky pro čistění a úklid zn. Kärcher a v krátkém čase se činnost rozšířila o půjčovnu čisticích strojů a služby v úklidu a čištění. V dalším období bylo naším cílem zkvalitnit všechny činnosti, rozšířit spektrum služeb i zboží tak, abychom vytvořili komplexní řešení pro zákazníka. Hobby a profi čisticí a úklidová technika Kärcher byla doplněna dalším čistícím a hygienickým sortimentem značek Kimberly-Clark, Tork, Kimicar a Eastmop tak, aby svou šíří vyřešila veškeré požadavky zákazníka.

Sídlo společnosti je od počátku činnosti v Příbrami, kdy významnou událostí v historii bylo v roce 2002 přemístění do vlastního areálu, kde najdete administrativní část, vzorkovou halu, skladové a servisní prostory a prostory pro školení. Vše s možností pohodlného parkování na vlastním parkovišti. Podobný areál v podobě pobočky vznikl v roce 2007 v Plzni. V roce 2010 jsme se zde přemístili do nově postavené provozovny, která již nese oficiální název KÄRCHER CENTRUM SEDLÁČEK.

Naše společnost dnes využívá zkušeností svého více než dvacetiletého působení na trhu, které rozvíjí dalším vzdělávacím programem. K dnešnímu dni zaměstnává společnost téměř 100 spolupracovníků v oblasti středočeského kraje.

Základním cílem podnikání naší společnosti je trvale zvyšovat její hodnotu a řádně uspokojovat potřeby všech, jichž se její podnikání dotýká - našich zákazníků, spolupracovníků, společenského prostředí i majitelů.

Jiří Sedláček

Již přes 20 let s Vámi - Sedláček s.r.o.

V loňském roce slavila naše společnost kulaté jubileum - letos je tomu již 21 let, co působíme na trhu. V roce 2014 jsme slavili ještě další významné události: V internetové soutěži TOP FIRMA Příbramsko 2013 jsme získali hned dvě první místa, a to jak v kategorii "51 - 200 zaměstnanců", tak v absolutním pořadí. Zmíněných ocenění si velmi vážíme a věříme, že odráží zejména naší dlouhodobou snahu poctivou prací uspokojit nemalý počet zákazníků.

Oblasti, jimiž se naše společnost zabývá (www.sedlacek-karcher.cz), můžeme objemově rozdělit takto: Největší podíl o velikosti 71 % činí obchod s personální hygienou, průmyslovými utěrkami, čisticími stroji KÄRCHER hobby i profi a další malou úklidovou technikou, pomůckami a chemií. Nabízíme profesionální řešení úklidu, čištění a hygieny ve všech oblastech lidského podnikání.

Na druhém místě s podílem 11 % jsou tzv. jednorázové zakázky. Těmi uspokojujeme poptávku zákazníků po úklidových pracích, které nemají každodenní charakter. Jedná se zpravidla o čištění provozů, technologií, čištění budov, oken, fasád, podlahovin apod. Jako jedna z mála firem provádíme čištění povrchů extrémním tlakem s následnou povrchovou úpravou. Mimo to se zaměřujeme i na sanaci objektů včetně odstraňování a likvidace azbestu. Tomu předchází samozřejmě akreditovaný průzkum výskytu azbestových materiálů, vypracování rámcového projektu sanace a měření koncentrace azbestu v ovzduší. Další sféru zájmů v této oblasti představují podlahové materiály, u nichž mimo samotný prodej nabízíme zejména odbornou pokládku, renovaci a údržbu. Nejde jen o dřevěné, bambusové či vinylové podlahy, ale i o stále modernější PVC, přírodní linoleum, laminátové podlahy či korkové podlahy včetně podlah zvláštního užití, např. dřevěných sportovních. Jsme schopni bez problémů realizovat pokládku podlahovin v rodinných domech, bytech či firmách, stejně tak si ale poradíme i s velkoplošnými zakázkami, jako jsou kulturní sály, tělocvičny apod.

10% podíl obratu společnosti vytváří tzv. trvalé služby. Našim zákazníkům tak prostřednictvím pravidelné úklidové služby v jejich kancelářích, výrobních prostorách či v okolí budov odpadá úplná starost o čištění a úklid zmíněných prostor i venkovního prostranství. Poskytují tím práci více než 50 zaměstnancům, vyčleněným v naší společnosti právě pro tuto oblast.

Byť procentuelně nepříliš veliký, nicméně co do zájmu nikoliv okrajový 7% podíl představuje náš Cyklosport. Jde o speciálku AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK, dlouhodobě sídlící v Uranu ve Staré Příbrami, které Vám vyřeší záležitost volného času v podobě rekreační i závodní cyklistiky vhodnou výbavou, servisem i půjčovnou. Zákaznickou oblibu zaznamenal náš věrnostní program, nabízející řadu nadstandardních slev a služeb (zaregistrujte se i Vy www.author-sedlacek.cz).

Nesmíme zapomenout ani na 1% podíl v podobě autorizovaného servisu čisticí a úklidové techniky KARCHER, k níž poskytujeme záruční i pozáruční servis, a to u čisticích strojů zakoupených kdekoli v obchodní síti. Půjčovna čisticích a úklidových strojů pak představuje poslední podíl, jde o podíl do 1 %. Naleznete zde tlakové mycí stroje, podlahové stroje, zametací stroje i stroje na koberce.

V roce 2018 jsme pro Vás přímo v centru Příbrami připravili oázu klidu, pohody a uvolnění - DŮM JÓGY PŘÍBRAM.  V příjemném světlém prostoru cvičíme různé styly jógy pro dospělé, nevyjímaje dříve narozené, ale také pro děti, včetně speciálních lekcí pro muže.

Lekce vedou kvalifikované lektorky, které se přizpůsobí potřebám klientů, jsou otevřené Vašim dotazům a rády Vám pomohou s prvními kroky na lekcích jógy, stejně jako pokročilým jogínům v jejich praxi.

Dům jógy v Příbrami je otevřený prostor pro všechny milovníky jógy, pohybu i relaxace, ale také pro ty, co chtějí své tělo protáhnout a uvolnit? a to vše bez ohledu na věk, pohlaví či fyzičku. Unavená mysl se očistí, tělo zpevní, záda přestanou bolet, a když budete mít štěstí, změní se Vám život k lepšímu.

Konečně zbývá zmínit volnočasové záležitosti, vyvažující shora popsaný svět byznysu. Pořádáme příbramskou hokejovou hobby ligu, v níž soupeřům čelí náš tým www.hckarcher.cz. Mimo to oblékáme i cyklistické dresy v hobby cyklo týmu www.author-sedlacek-team.cz. Právě jeho prostřednictvím se snažíme s mottem "přidej se a bav se" reprezentovat náš Cyklosport.

Dlouhodobé zkušenosti z trhu, podtržené výše uvedeným oceněním, nám potvrzují, že cesta, po níž jsme se vydali, je správná a hodnotná. Snažíme se, aby náš zákazník vždy dostal minimálně to, co očekával a pokud možno aby dostal více, než očekával. Neměnícím se cílem podnikání naší společnosti totiž zůstává trvalé zvyšování její hodnoty a řádné uspokojování potřeb těch, jichž se to dotýká - našich zákazníků, spolupracovníků, společenského prostředí i majitelů.

Proto chceme všem zmíněným poděkovat za jejich podíl na oceněném úspěchu! Děkujeme zejména našim zákazníkům za využívání popsaných služeb, které budeme i nadále poskytovat v co největší kvalitě.

Tým Sedláček s.r.o.

Kärcher

Profesionální čisticí a úklidové stroje KARCHER jsou celosvětově známy díky své kvalitě, výkonu a spolehlivosti. Našim zákazníkům přinášejí stroje Kärcher optimální užitek při čištění a zabezpečí jim úspěšné a hospodárné řešení, které je zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Dnes téměř neexistuje znečištění, které by nebylo možné odstranit vysokotlakými čističi. Pomocí vysokotlakých strojů Karcher vyčistíte téměř vše: velké plochy, extrémně ulpívající nečistoty či špatně dostupná místa a nezáleží na tom, zda se jedná o produkty bez ohřevu nebo s ohřevem, s elektrickým motorem nebo motorovým pohonem., Kompletní program vysavačů Karcher Vám umožní úklid budov, řemeslných, živnostenských a průmyslových provozů bez ohledu na to, zda se jedná o suchou, vlhkou nebo tekutou špínu. Ručně vedený nebo průmyslový čistící zametací stroj s robustním pláštěm snadno a efektivně vyčistí plochy ve vnitřních i venkovních prostorech.

Jestliže chcete mít lesklé a hygienicky čisté podlahy, jsou podlahové mycí stroje s odsáváním tím optimálním pracovním přístrojem. Všechny stroje KARCHER Vás přesvědčí svými výkony při trvalém používání v obzvlášť těžkých podmínkách a výsledky jejich práce jsou dokonce i při extrémním namáhání skvělé. Žádný div, že profesionálové v zemědělství, stavebnictví nebo automobilovém průmyslu rádi sází na přístroje Karcher. Jejich robustní konstrukce, nekorodující materiály a životnost jsou legendární.

Nabízíme kompletní sortiment i pro průmysl: od průmyslových vysavačů přes čističe dílů Karcher až po novou technologii tryskání suchým ledem. Průmyslové vysavače vynikají výkonnými sacími turbínami a velkou nádobou na nečistoty, která pojme bez problémů i velké částice nečistot.

Ke každé skupině čisticích a úklidových strojů máme vhodné příslušenství. Robustní příslušenství Karcher je vyráběno výlučně z kvalitního materiálu a usnadňuje práci. Velká rozmanitost dílů příslušenství dává téměř neomezené možnosti použití.

TORK

TORK je globální značkou celosvětové skupiny SCA a v současnosti působí ve více než 80 zemích světa. Značka TORK zahrnuje nabídku kompletních hygienických systémů vhodných pro firemní klientelu - papírové ručníkytoaletní papírpapírové kapesníkymýdlaubrouskyprůmyslové utěrky z papíru a netkané textiliedoplněné systémy hygienických zásobníků. Díky dokonalé znalosti potřeb zákazníků a dlouholetým zkušenostem v oblasti hygieny a trvale udržitelného rozvoje má značka TORK vedoucí postavení v mnoha segmentech.

Zákazníky značky TORK jsou firmy a instituce z 5 hlavních segmentů:

  •  hotely, restaurace a catering (HoReCa)
  •  průmysl
  •  zdravotnictví
  •  veřejná správa a vzdělávací instituce
  •  obchod a služby

Sortiment výrobků TORK je rozdělen jednoduchým a logickým způsobem tak, aby byl vytvořen přehledný obraz sortimentu a každý tak mohl rychle a intuitivně nalézt optimální výrobek odpovídající jeho požadavkům.

TORK Premium - výrobky nejvyšší kvality

Škála výrobků, která splňuje nejvyšší očekávání zákazníků. Náplně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů se skvělou absorpcí tekutin. Vysoká kvalita výrobků znamená nižší spotřebu a vysoký komfort pro uživatele.

TORK Advanced - výrobky velmi dobré kvality

Výrobky velmi dobré kvality, které se vyznačují i v mokrém stavu výbornou absorpcí a pevností.

TORK Universal - výrobky splňující základní požadavky na kvalitu

Ekonomické výrobky, přizpůsobené k plnění každodenních úkolů, které splňují základní potřeby.

SCA je jedním ze světových lídrů v oblasti trvale udržitelného rozvoje. Trvale udržitelný rozvoj je nedílnou součástí způsobu podnikání, při kterém jsou zohledňovány nejenom ekonomické a sociální otázky, ale rovněž aspekty týkající se životního prostředí. Pravidelně jsou monitorovány oblasti řízení lesního hospodářství, získávání surovin, bezpečnosti procesů a produktivity výroby. Společnost SCA se zaměřuje také na přinášení výhod zákazníkům v oblasti spotřeby energie, minimalizace odpadů a redukce nákladů. Tyto prvky jsou zakotveny ve Všeobecných zásadách společnosti SCA již řadu let.

KIMBERLY CLARK

HYGIENA

zákazníci pracují v různém prostředí za různých podmínek, a proto každý zákazník vyžaduje specifické řešení hygieny. Díky širokému sortimentu hygienických potřeb KIMBERLY CLARK a ochranných pracovních pomůcek KIMBERLY CLARK Vám můžeme tyto požadavky splnit.

Naši Kimberly Clark poskytuje velký výběr z vysoce účinných výrobků. Tekuté mýdlo je snadno použitelné a na toaletách poskytuje vysoký standard osobní hygieny. Tekutá mýdla jsou pouze jednou součástí naší kompletní nabídky pro vybavení toalet, která samozřejmě zahrnuje také papírové ručníky, toaletní papír a osvěžovače vzduchu. Kimberly Clark je Vaše skvělá volba všude tam, kde jsou komfort a hygiena nezbytností.

PRŮMYSL

Aby bylo možné zvýšit produktivitu a efektivitu nákladů, musí být vaši zaměstnanci schopni pracovat efektivně, pohodlně a bezpečně. Díky průmyslovým utěrkám a ochranným pracovním pomůckám toho můžete docílit.

Průmyslové utěrky WYPALL zajišťují větší savost, pevnost a úsporu. Široká produktová řada jednorázových a opakovaně použitelných papírových utěrek zaručuje, že si vyberete právě tu utěrku, která je pro Vás nejvhodnější. K průmyslovým utěrkám určených k utírání a čištění je možné pořídit praktický držák.

KleenGuard je rozsáhlá řada rukavic a pracovních obleků poskytujících nejvhodnější ochranu při práci. Jedná se o rukavice jednorázové, rukavice s mechanickou ochranou, rukavice na ochranu před chemikáliemi a rukavice odolné proti pořezání. Pracovní obleky KleenGuard z odolné tkaniny zaručují ochranu proti potřísnění chemickými látkami, prachovými částicemi a jsou antistatické.

Můžeme vám pomoci něco najít?