Čistící a hygienické systémy
Kärcher Sedláček Tork

Užijte si čistší vzduch bez pachů a bakterií díky čističkám vzduchu.

Dopřejte si čistší vzduch díky čističkám vzduchu. Prach, pyly, pachy, chemické plyny: Kvalita vzduchu není na mnoha pracovištích vždy optimální. O zlepšení kvality vzduchu se postarají  profesionální čističky vzduchu. Silný motor potřebuje jen několik minut pro zásobování místností svěžím a čistým vzduchem. Přitom je zařízení mobilní a lze s ním díky robustním kolečkům bez námahy pohybovat a přemístit ho do jiné místnosti.


Řadit podle
Cena
Novinka
Čističky vzduchu

Air Purifier AF 100

18 880 Kč
15 603 Kč bez DPH
Do týdne

Pro lepší kvalitu vzduchu v místnostech do 100 m²: mobilní čistička vzduchu AF 100 s přesným laserovým senzorem, automatickým režimem a několika druhy filtrů pro různé oblasti použití.

Oblíbené 1.024-810.0

Čističku vzduchu můžete podle hlavního použití vybavit různými filtry. Buď víceúčelovým filtrem, který nabízí velmi široké spektrum účinnosti, čímž pokrývá veškeré požadavky, nebo zvolíte jeden ze 4 filtrů, které byly speciálně vyvinuty pro cílenou eliminaci bakterií, pachů, alergenů nebo těkavých organických sloučenin. Pro průběžnou kontrolu vzduchu v místnosti a řízení automatického režimu je integrován laserový senzor. Kvalita vzduchu je zobrazována pomocí přehledné barevné stupnice, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji

0

Nákupní košík

Cart empty
Jsem prázdný

Přihlášení

Nemáte účet? Zaregistrujte se

0

Oblíbené produkty

Nemáte uloženy žádné oblíbené produkty.

Můžeme vám pomoci něco najít?