Kärcher Sedláček Tork

Užijte si čistší vzduch bez pachů a bakterií díky čističkám vzduchu.

Dopřejte si čistší vzduch díky čističkám vzduchu. Prach, pyly, pachy, chemické plyny: Kvalita vzduchu není na mnoha pracovištích vždy optimální. O zlepšení kvality vzduchu se postarají  profesionální čističky vzduchu. Silný motor potřebuje jen několik minut pro zásobování místností svěžím a čistým vzduchem. Přitom je zařízení mobilní a lze s ním díky robustním kolečkům bez námahy pohybovat a přemístit ho do jiné místnosti.


Řadit podle
Zobrazení
Cena
Produkt
Cena
Kärcher PROFI
-5%
UŠETŘÍTE 1 170 Kč
Novinka
Bestseller
3 roky záruka
Čističky vzduchu

Čistička vzduchu AF 100 H13

23 120 Kč
21 950 Kč
18 140 Kč bez DPH
Do týdne

Mobilní a ultraúčinná čistička vzduchu AF 100 H13 s hepa filtrem 13 a přesným laserovým senzorem a automatickým režimem pro spolehlivou likvidaci patogenů a aerosolů ze vzduchu v místnosti.

Oblíbené 1.024-812.0
Příslušenství pro čističky vzduchu

Sada filtrů Universal Solution AF100 2 ks

3 146 Kč
2 600 Kč bez DPH
Do týdne

Sada univerzálních, sériově dodávaných, výkonných filtrů (HEPA 11 podle EN 1882:1998) pro čističku vzduchu AF 100. Spolehlivě odstraňuje množství škodlivých látek ze vzduchu v místnosti. Balení obsahuje 2 kusy.

Oblíbené 2.863-029.0

Čističku vzduchu můžete podle hlavního použití vybavit různými filtry. Buď víceúčelovým filtrem, který nabízí velmi široké spektrum účinnosti, čímž pokrývá veškeré požadavky, nebo zvolíte jeden ze 4 filtrů, které byly speciálně vyvinuty pro cílenou eliminaci bakterií, pachů, alergenů nebo těkavých organických sloučenin. Pro průběžnou kontrolu vzduchu v místnosti a řízení automatického režimu je integrován laserový senzor. Kvalita vzduchu je zobrazována pomocí přehledné barevné stupnice, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji

Můžeme vám pomoci něco najít?