Kärcher Sedláček Tork

TORK

Myslete dopředu se značkou Tork

Značka Tork vám poskytuje inspiraci a pomoc, abyste byli za všech okolností připraveni na budoucnost a své podnikání. Od nového pohledu na to, jak efektivněji čistit a uklízet, jak udělat na hosty vaší společnosti či provozovny dokonalý dojem až po nové způsoby, jak přispívat v oblasti udržitelnosti. Prostřednictvím odpovídajících znalostí, hygienických výrobků a služeb přispívá značka TORK ke zdokonalení vašeho podnikání. Vy jste pak připraveni dělat to, co vaše společnost umí nejlépe.
Tork je značka společnosti Essity

Tork je značka společnosti Essity

Essity je přední světová společnost na poli hygieny a zdraví, která vyvíjí, vyrábí a prodává produkty pro osobní hygienu (péče o kojence, dámská hygiena, inkontinenční pomůcky a řešení pro oblast zdravotnictví), spotřební hygienický papír a produkty a řešení v oblasti profesionální hygieny. Naše výrobky se prodávají pod mnoha silnými značkami, včetně předních světových značek TENA a Tork, a dalšími jako Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa.
Základem obchodních aktivit je udržitelný obchodní model s důrazem na vytváření hodnot pro lidi a přírodu. Společnost má ústředí ve švédském Stockholmu a je kótována na burze Nasdaq ve Stockholmu. Essity byla původně součástí skupiny SCA.

Naše nabídka

Kdykoli potřebujete něco utřít, osušit, vyčistit nebo vyleštit, značka produktů TORK se o to postará. Široká nabídka zásobníků, náplní a služeb je navržena tak, aby splnila konkrétní potřeby toalet a umýváren, průmyslových závodů, kuchyní a prostor určených ke stravování. Ve svém podniku se tak můžete věnovat jen tomu, na čem opravdu záleží.

Toto je Tork

Toto je Tork
 
Tork je přední světová značka produktů pro zajištění hygieny na pracovišti. Naší upřímnou snahou je přispět ke zlepšení vašeho podnikání – od dosahování lepších výsledků po zdokonalení vašeho pracovního života. Touto ambicí se řídí naši lidé a přelomové inovace v oblasti cirkularity a zajištění zdraví a pohody. 
 
 
Jako součást společnosti Essity jsme odhodláni plnit vaše potřeby udržitelným způsobem – šetřit váš čas, peníze a úsilí, abyste se mohli soustředit na podstatné záležitosti související s vaším podnikáním.
 
 

Udržitelný život

Udržitelný život

Řešení Tork pomáhají lidem přispívat k udržitelnosti doma i mimo domov. Náš závazek ohledně udržitelnosti je založen na třech oblastech, v nichž budou mít podle našeho názoru naše výrobky a řešení největší dopad: zdraví a pohoda, méně je více a cirkularita. Společně dosáhneme zlepšení vašich výsledků v oblasti udržitelnosti.

Více o udržitelném rozvoji: 

Tork - Myslíme na udržitelnou budoucnost

Tork - Trvale udržitelný život mimo domov 

 

Chcete vědět více o značce Tork? Napište nám ...

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?