TORK

Tork v každém odvětví

Kdykoli potřebujete něco utřít, osušit, vyčistit nebo vyleštit, značka produktů TORK se o to postará. Široká nabídka zásobníků, náplní a služeb je navržena tak, aby splnila konkrétní potřeby toalet a umýváren, průmyslových závodů, kuchyní a prostor určených ke stravování. Ve svém podniku se tak můžete věnovat jen tomu, na čem opravdu záleží.

 

Ukázka realizací

Myslete dopředu se značkou Tork

Tork je přední světová značka produktů pro zajištění hygieny na pracovišti.  Poskytuje inspiraci a pomoc, abyste byli za všech okolností připraveni na budoucnost a své podnikání. Od nového pohledu na to, jak efektivněji čistit a uklízet, jak udělat na hosty vaší společnosti či provozovny dokonalý dojem až po nové způsoby, jak přispívat v oblasti udržitelnosti. Prostřednictvím odpovídajících znalostí, hygienických výrobků a služeb přispívá značka TORK ke zdokonalení vašeho podnikání. Vy jste pak připraveni dělat to, co vaše společnost umí nejlépe. Jako součást společnosti Essity jsme odhodláni plnit vaše potřeby udržitelným způsobem – šetřit váš čas, peníze a úsilí, abyste se mohli soustředit na podstatné záležitosti související s vaším podnikáním.

Udržitelný život

Udržitelný život

Minimalizujte svůj dopad na životní prostředí. Maximalizujte výkonnost svého podniku. Menší množství plastů a obalového materiálu, menší uhlíková stopa a méně odpadu.Značka Tork se zavázala vyvíjet inovativní řešení v oblasti hygieny podporující udržitelnost, která jsou lepší jak pro váš podnik, tak pro naši planetu. 

Více o udržitelném rozvoji: 
Tork - Myslíme na udržitelnou budoucnost
Tork - Trvale udržitelný život mimo domov 

 

Chcete vědět více o značce Tork? Napište nám ...

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?