Mycí linky

Automyčka Kärcher

Kärcher jakožto přední výrobce mycích systémů ve svém portfoliu nabízí portálové mycí linky pro osobní vozidlamycí linky pro užitková vozidla i samoobslužná zařízení, která přesvědčí svou hospodárností, dlouhou životností a perfektními výsledky čištění. Naše mycí technologie jsou úsporné ve spotřebě vody a šetrné k životnímu prostřední. Flexibilní koncept stavby mycích linek je šitý na míru vašim potřebám, zjednodušuje proces plánování i následného sestavení celého mycího centra.
Nepřehlédněte speciální nabídku atraktivních akčních konfigurací modelů portálových mycích linek a mycích zařízení pro osobní i nákladní vozidla SPECIAL EDITION 2023

Komplexní služby v oblasti mycích center a mycích systémů

Automyčka Kärcher

Stavba mycího centra Kärcher krok za krokem

Stavba mycího centra Kärcher krok za krokem

Navrhneme a postavíme vám moderní, reprezentativní a ziskové mycí centrum, kam se budou zákazníci rádi vracet. Náš flexibilní koncept včetně konstrukčních prvků i technologií je možné přizpůsobit na míru vašim potřebám - od plánování až k individuálnímu sestavení.

Pořizovací cena mycí linky nebo samoobslužných mycích boxů je individuální a závisí na těchto faktorech:

  • na velikosti mycího centra,
  • na instalovaných mycích technologiích - typ a počet strojů,
  • na stavebních postupech - monolitická deska/prefabrikované panely, designu
    konstrukce, materiál zastřešení a opláštění,
  • nutnosti ČOV,
  • doplňkovém příslušenství pro samoobslužnou čisticí zónu.

Investiční náklady, použití nejefektivnějších technologií, vám v rámci konzultace a řešení projektu pomohou zhodnotit naši specialisté.

JAK PROBÍHÁ STAVBA MYCÍHO CENTRA

Realizace mycích linek Kärcher

realizace automyček Kärcher

Rádi Vám zodpovíme vaše otázky

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?