Samoobslužné myčky

samoobslužné mycí boxy karcher

Společnost Kärcher nabízí komplexní nabídku modulárních samoobslužných mycích boxů pro bezkontaktní ruční mytí všech druhů vozidel, včetně široké nabídky příslušenství. Samoobslužené mycí zařízení řady SB lze využít pro mytí vlastního vozového parku, jako součást mycího centra k portálové myčce nebo jako další službu k čerpací stanici PHM. Mycí zařízení pro samoobslužné myčky lze přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům klienta.

Samoobslužené mycí linky

Cena na dotaz
Na dotaz

Skvělá investice do budoucna s nízkými provozními náklady, to přesně přináší samoobslužná bezkontaktní myčka Kärcher SB MB. Řešení na klíč, technická vyspělost, kvalita a spolehlivost Made in Germany.

Cena na dotaz
Na dotaz

Samoobslužná mycí linka pro náročné a exponované provozy. Kärcher SB MU je řešení pro mycí centra od 4 do 8 mycích stání.

Cena na dotaz
Na dotaz

Bezkontaktní samoobslužná myčka, konečně i v jednomístném provedení ! Zařízení vhodné pro každý provoz, ať již pro malou čerpací stanici, autosalon, anebo pro začínající podnikání. Bez kompromisů, s kompletní výbavou.

Promyšlená systémová řešení

Výkon, spolehlivost a efektivita jsou jedněmi ze základních znaků profitujícího samoobslužného bezkontaktního mytí. Systémové komponenty Kärcher, které jsou vzájemně dobře sladěny, pracují vždy maximálně efektivně a s ohledem na budoucí výnosy. Kromě toho lze systémová řešení přizpůsobit individuálně přání zákazníka – což je skvělý benefit nejen pro investora, ale i pro zákazníky samoobslužné myčky.

POTŘEBUJI PORADIT S VÝBĚREM

Samoobslužný jednomístný mycí systém SB OB s jedním pracovním místem

Základní modely firmy Kärcher přesvědčí nízkými investičními náklady a lze je používat i na velmi malém prostoru. Ideální řešení pro vstup nováčků do komerčního mytí vozidel nebo k čištění vlastního vozového parku.

Atraktivní design, intuitivní ovládání

SB OB je dostupný v atraktivním designu buď v nerezovém provedení skříně, anebo ocelová skříň, práškově lakovaná v RAL 7012. Elektronický mincovník LED zobrazování zůstatkové hodnoty kreditu a programový ovladač jsou už z výroby součástí zakrytování. Bezpečnostní zámky jsou součástí vybavení.

Pracovní nástroje, příslušenství

Úložný prostor pro pracovní pistol a pěnovací kartáč jsou vyrobeny ze vstřikolisového ABS plastu v RAL 7012. V případě zvolení dvou pracovních nástrojů jsou jak uložení kartáče, tak pistole integrované přímo do skříně zařízení. U volby verze s třemi nástroji je třetí umístěn na samostatně stojícím sloupu.

Až tři různé pracovní nástroje

V závislosti na výbavě je možné zvolit pracovní nástroje jako samostatnou vysokotlakou pistoli, pěnovací pistoli a pěnovací katáč, případně kombinovaný nástroj pro pěnovací kartáč a vysokotlakou pistoli. Volitelný je i počet výkyvných ramen podle počtu zvolených nástrojů.

Samoobslužná zařízení Kärcher s více mycími stanovišti

samoobslužná zařízení Kärcher s vícero mycími stanovišti (mycí boxy)

Kärcher nabízí plnou flexibilitu a pro každé stanoviště vhodné řešení: Zařízení SB MB pro dvě až čtyři mycí místa ve verzi Skid nebo Cab a zařízení SB MU pro čtyři až osm mycích míst v kontejnerové verzi, resp. verzi složené z jednotlivých součástí.

Samoobslužné zařízení Kärcher MB

Samoobslužné zařízení Kärcher MB

Jednoduše postavit, připojit a používat: samoobslužné mycí zařízení Kärcher SB MB je téměř okamžitě provozuschopné, protože veškeré technické vybavení je z výroby zabudováno v jediné skříni. Přesné dávkování čisticích prostředků a vyspělá technologie zaručují dlouhou životnost a hospodárný provoz zařízení.

 • Kompaktní konstrukce umožňuje umístění všech komponent do pouze jediné základní skříně.
 • Systém dvou klíčů zaručuje otevření zařízení, zatímco kazeta mincovníku zůstane zavřená.
 • Dávkovací čerpadla zajišťují bezproblémový chod každého mycího místa i při provozní špičce a tím i spokojenost zákazníků.
 • Vodou chlazená čerpadla snižují spotřebu energie a tím i náklady.
 • Použití suché pěny snižuje spotřebu vody v zařízení a šetří přírodní zdroje.
 • Velké přední dveře s vyjímatelnou středovou příčkou zajišťují jednoduchou údržbu zařízení.
 • Individuální tvorba až 11 mycích programů splní beze zbytku každé přání.
 • Použití koncentrovaného čisticího prostředku sníží jeho spotřebu i provozní náklady.

Verze samoobslužného mycího zařízení MB

Verze samoobslužného mycího zařízení MB

Modulární a upravitelné: samoobslužné mycí zařízení Kärcher MU.

Modulární koncepce stroje Kärcher SB MU umožňuje přizpůsobit se místnímu stavu a nabízí plnou flexibilitu pro vytvoření mycích center se čtyřmi až osmimístnými mycími samoobslužnými stanovišti.

Jednotlivé součásti, jako jsou příprava teplé nebo čisté vody a kompletní vybavení mycího stanoviště, lze sestavit dohromady podle individuálních potřeb. Tato flexibilita se vyplatí: Jestliže podnik roste, je možné samoobslužné centrum pro péči o vozidla rozšířit bez velkých nákladů až na 8 mycích stanovišť.

Provedení samoobslužných mycích boxů SB MU

Provedení samoobslužných mycích boxů SB MU

Samoobslužná mycí jednotka pro samoobslužné mycí boxy pro náročné provozy, samoobslužné bezkontaktní mycí zóny. Jednotka Kärcher SB MU je ideálním řešení pro 4 až 8 mycích stání.

 • Plná flexibilita - Ocelová konstrukce Kärcher je ideálním řešením pro zařízení s jedním až osmi mycími stanovišti.
 • Multifunkční jednotka - Integrované uložení mycích nástrojů včetně dálkového ovládání.
 • Různé materiály dělicích stěn - Dělicí stěny mohou být provedeny ze skla, desek Trespa nebo plachty a lze je individuálně přizpůsobit.
 • Různé varianty střechy - Střechu lze dodat jako klenutou, transparentní střechu z polykarbonátu nebo trapézového plechu.

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se bezkontaktních samoobslužných mycích boxů

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?