Portálové mycí linky pro osobní automobily

Více než jen mycí linka

Portálové mycí linky řady CB line přesvědčí nejvyšší kvalitou a maximální efektivností. Konstrukční díly s mimořádně dlouhou životností a žárově pozinkované ocelové komponenty zajišťují spolehlivý provoz s dlouhými intervaly údržby. Můžete se tak soustředit na podstatné: profitabilní čištění vozidel.

 

Mycí linky: Special Editions 2023

Mycí linky: Special Editions 2023

Nejprodávanější modely portálových myček

Portálové mycí linky pro osobní automobily

CB 3

Cena na dotaz
Na dotaz

Flexibilní může být rychlé. Rychlé může být šetrné. A šetrné může být flexibilní. CB 3 spojuje tyto 3 znaky do jedné portálové mycí linky, která vám splní každé přání.

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Klean!Star

Cena na dotaz
Na dotaz

Portálová mycí linka je perfektní řešení pro maximální efektivitu a hospodárnost vašeho provozu díky komplexním možnostem vybavení.

Oblíbené Porovnat 1.534-100.202
Portálové mycí linky pro osobní automobily

Klean!Star iQ

Cena na dotaz
Na dotaz

S naší portálovou mycí linkou Klean!Star iQ se mytí vozu stane zážitkem: Jedinečné funkce a možnosti designu zapůsobí i na ty nejnáročnější zákazníky.

Kärcher mycí linky vybavené pro každý požadavek

Kärcher mycí linky vybavené pro každý požadavek

Portálové mycí linky Kärcher čistí hospodárně a současně i šetrně vůči životnímu prostředí. Jsou ideální pro čerpací stanice, autosalony, stejně tak nákupní centra a supermarkety.

Mycí linky vybavené pro každý požadavek - od nízké až po vysokou četnost mytí, od základního vybavení až po Premium zařízení a vždy zcela podle požadavků provozovatele a místních okolností: Portálové mycí linky řady CB line lze díky četným doplňkovým opcím a komponentám výbavy flexibilně rozšířit. Tím je možné dosáhnout optimálních výsledků mytí během velmi krátké doby. Každá mycí linka CB line pracuje podle principu: šetrně vůči autu – nekompromisně vůči špíně.

Myčka pro všechny typy osobních vozidel

Každé stanoviště má své nároky. Portálové mycí linky řady CB splňují všechny. Volit je možno z 5 výšek zařízení i mytí. To je dostatečný prostor pro to, aby se našlo to správné řešení pro každou mycí halu a všechny běžné modely osobních vozidel až po malou dodávku. Zaručeně. 

1) U zařízení s balíčkem opláštění „Eco“ bez předního krytu se sníží výška zařízení o 65 mm. U portálové mycí linky CB s výškou mytí 2,00 m se sníží výška zařízení bez předního krytu o 120 mm.

Portálová myčka CB 3: Flexibilní, rychlá, úsporná

Flexibilní může být rychlá. Rychlá může být úsporná. A úsporná může být flexibilní. U CB 3 se spojují tyto tři vlastnosti v jednu portálovou mycí linku, která splní všechna přání.

Portálová myčka Kärcher CB 5: Nejvyšší výkon na nejmenším prostoru:

Kärcher CB 5 je ekonomickou alternativou pro podmínky s více než 1.200 cykly mytí měsíčně. Provozovatelé profitují z rychlého mytí s pouze 2 přejezdy a vyšší průjezdností vozidel při výrazně kratší čekací době pro zákazníky. Mycí linku CB 5 dodáváme ve třech různých výškách: 2,80 m (CB 28/5), 2,50 m (CB 25/5), 2,30 m (CB 23/5).

Kärcher CB Takt: Splní každý úkol

Pro umístění s vysokou průjezdností vozidel, kde portálové mycí linky nenabídnou dostatečnou kapacitu a klasická mycí linka nepracuje ještě ekonomicky, je CB Takt ideálním systémovým řešením. Oba sériově zapojené portály umožňují současné mytí a sušení dvou vozidel.

 

Individuální vybavení podle potřeby

Individuální vybavení portálové myčky Kärcher podle potřeby

[1] Efektivní mytí kol
Talířové mytí kol čistí disky důkladně a dobře. Inovativní mytí kol Rawa 2.0 pracuje jako elektrický zubní kartáček a garantuje optimální čištění disků.

[2] Vysoký tlak ze všech stran
Lze vybrat vše z různých VT aplikací pro podběhy, podběhy a stranu až po kompletní vysokotlaké mytí.

[3] Výkonné sušení
Od suchého až po prachově suché: dva samostatné boční sušáky, a střešní sušák vedený v obrysech s/bez vychylovací lamely a Opti Drop Stop proti dodatečně skapávající vodě.

[4] Libovolné vybavení kartáči
Libovolný výběr barvy a materiálu: polyetylen, pěnový materiál, pěnový materiál s polyetylenem nebo textilem.

[5] Optimalizované zjišťování obrysů
Postranní kartáče jsou umístěny kolmo nebo v úhlu 15° a optimálně tak zaznamenají podběh i horní prostor vozidel.


[6] Bezpečný vjezd
Svodidla ve formě vodících kolejnic nebo Speed Stops navedou a udržují každé vozidlo bezpečně ve stopě.


[7] Dálková kontrola
Dálková kontrola RDS podporuje bezproblémovou připravenost k nasazení a funkčnost. Kdykoliv. Beze zbytku. Spolehlivě.

Další individuální možnosti portálové myčky Kärcher

Další individuální možnosti portálové myčky Kärcher

[1] Perfektní design pro individuální prezentaci
Již se standardními balíčky opláštění Eco, Deluxe a Open Art nabízí CB line atraktivní možnosti vzhledu. Každé zařízení můžeme dodat i ve specifickém designu zákazníka.

[2] Funkční prvky opláštění
Ať přední strana, přední strana včetně přerušovače nebo opláštění zádi – v mycí lince CB line je spojena vysoká funkčnost s atraktivním designem.

[3] Spolehlivá ochrana proti rozstřiku
Tam, kde se myje, stříká voda. Opláštění na straně a střeše nabízí účinnou ochranu před rozstřikující vodou.

 

[4] Variabilní zásobování energií
Portálové mycí linky CB line odebírají svoji energii buď ze sloupu, energetického řetězce nebo tahače kabelů.

[5] Funkčnost s přehledem
Již obslužný panel basic nabízí kompletní přehled všech důležitých funkcí. Rozsah funkcí obslužného panelu comfort splní všechna přání.

[6] Účinné mytí podvozku
Ať pevné řízení nebo řízení po segmentech, mytí podvozku CB line přináší vždy prvotřídní výsledky.

[7] Inteligentní systémy startu a obsluhy
Z hlediska obsluhy a rozsahu funkcí velmi rozdílné systémy CR 213, CR 300, CR 110 a CR 114 jsou k dispozici pro každý účel nasazení s odpovídající jednotkou pro start a obsluhu.

Systémy recyklace vody Kärcher - Péče o životní prostředí

Systémy recyklace vody Kärcher - Péče o životní prostředí

[A] Zaústění odpadní vody systémem nádrží do kanalizace
[B] Zaústění odpadní vody přes nádrž recyklace vody do kanalizace

Recyklační okruh
Odpadní voda teče před usazovací nádrž [1] do čerpací nádrže [2]. Odtud je hydrocyklonem [3] přečerpávána do nádrže recyklační vody [4] a přiváděna pomocí zásobovacího čerpadla [5] do procesu mytí. Nadbytečná voda může být přepadem z přečerpávací nádrže podle zákonných předpisů zaústěna do kanalizace [6] přímo nebo přes odlučovací zařízení. Volitelně může být voda odváděna také přímo z nádrže recyklované vody do kanalizace [7]. V takovém případě není provedeno propojení mezi přečerpávací nádrží a kanalizací.

Napište nám ...

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se kartáčových portálových mycích linek.

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.