Kärcher Sedláček Tork

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Více než jen mycí linka

Portálové mycí linky řady CB line přesvědčí nejvyšší kvalitou a maximální efektivností. Konstrukční díly s mimořádně dlouhou životností a žárově pozinkované ocelové komponenty zajišťují spolehlivý provoz s dlouhými intervaly údržby. Můžete se tak soustředit na podstatné: profitabilní čištění vozidel.

 

Mycí linky: Special Editions 2023

Mycí linky: Special Editions 2023

Nejprodávanější modely portálových myček

Portálové mycí linky pro osobní automobily

CB 3

Cena na dotaz
Na dotaz

Flexibilní může být rychlé. Rychlé může být šetrné. A šetrné může být flexibilní. CB 3 spojuje tyto 3 znaky do jedné portálové mycí linky, která vám splní každé přání.

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Klean!Star

Cena na dotaz
Na dotaz

Pokud hrají náklady rozhodující roli, je naše 3-kartáčová portálová mycí linka CWB 3 <span class="fix-spelling">Klean!Star</span> s rozsáhlými možnostmi vybavení atraktivním řešením pro každého provozovatele.

Oblíbené Porovnat 1.534-100.202
Portálové mycí linky pro osobní automobily

Klean!Star iQ

Cena na dotaz
Na dotaz

3kartáčová mycí linka CWB 3 <span class="fix-spelling">Klean!Star</span> iQ vytvoří z mytí vozidel zážitek. Jedinečné funkce a možnosti designu nadchnou i ty nejnáročnější zákazníky.

Kärcher mycí linky vybavené pro každý požadavek

Kärcher mycí linky vybavené pro každý požadavek

Portálové mycí linky Kärcher čistí hospodárně a současně i šetrně vůči životnímu prostředí. Jsou ideální pro čerpací stanice, autosalony, stejně tak nákupní centra a supermarkety.

Mycí linky vybavené pro každý požadavek - od nízké až po vysokou četnost mytí, od základního vybavení až po Premium zařízení a vždy zcela podle požadavků provozovatele a místních okolností: Portálové mycí linky řady CB line lze díky četným doplňkovým opcím a komponentám výbavy flexibilně rozšířit. Tím je možné dosáhnout optimálních výsledků mytí během velmi krátké doby. Každá mycí linka CB line pracuje podle principu: šetrně vůči autu – nekompromisně vůči špíně.

Myčka pro všechny typy osobních vozidel

Každé stanoviště má své nároky. Portálové mycí linky řady CB splňují všechny. Volit je možno z 5 výšek zařízení i mytí. To je dostatečný prostor pro to, aby se našlo to správné řešení pro každou mycí halu a všechny běžné modely osobních vozidel až po malou dodávku. Zaručeně. 

1) U zařízení s balíčkem opláštění „Eco“ bez předního krytu se sníží výška zařízení o 65 mm. U portálové mycí linky CB s výškou mytí 2,00 m se sníží výška zařízení bez předního krytu o 120 mm.

Portálová myčka CB 3: Flexibilní, rychlá, úsporná

Flexibilní může být rychlá. Rychlá může být úsporná. A úsporná může být flexibilní. U CB 3 se spojují tyto tři vlastnosti v jednu portálovou mycí linku, která splní všechna přání.

Portálová myčka Kärcher CB 5: Nejvyšší výkon na nejmenším prostoru:

Kärcher CB 5 je ekonomickou alternativou pro podmínky s více než 1.200 cykly mytí měsíčně. Provozovatelé profitují z rychlého mytí s pouze 2 přejezdy a vyšší průjezdností vozidel při výrazně kratší čekací době pro zákazníky. Mycí linku CB 5 dodáváme ve třech různých výškách: 2,80 m (CB 28/5), 2,50 m (CB 25/5), 2,30 m (CB 23/5).

Kärcher CB Takt: Splní každý úkol

Pro umístění s vysokou průjezdností vozidel, kde portálové mycí linky nenabídnou dostatečnou kapacitu a klasická mycí linka nepracuje ještě ekonomicky, je CB Takt ideálním systémovým řešením. Oba sériově zapojené portály umožňují současné mytí a sušení dvou vozidel.

 

Individuální vybavení podle potřeby

Individuální vybavení portálové myčky Kärcher podle potřeby

[1] Efektivní mytí kol
Talířové mytí kol čistí disky důkladně a dobře. Inovativní mytí kol Rawa 2.0 pracuje jako elektrický zubní kartáček a garantuje optimální čištění disků.

[2] Vysoký tlak ze všech stran
Lze vybrat vše z různých VT aplikací pro podběhy, podběhy a stranu až po kompletní vysokotlaké mytí.

[3] Výkonné sušení
Od suchého až po prachově suché: dva samostatné boční sušáky, a střešní sušák vedený v obrysech s/bez vychylovací lamely a Opti Drop Stop proti dodatečně skapávající vodě.

[4] Libovolné vybavení kartáči
Libovolný výběr barvy a materiálu: polyetylen, pěnový materiál, pěnový materiál s polyetylenem nebo textilem.

[5] Optimalizované zjišťování obrysů
Postranní kartáče jsou umístěny kolmo nebo v úhlu 15° a optimálně tak zaznamenají podběh i horní prostor vozidel.


[6] Bezpečný vjezd
Svodidla ve formě vodících kolejnic nebo Speed Stops navedou a udržují každé vozidlo bezpečně ve stopě.


[7] Dálková kontrola
Dálková kontrola RDS podporuje bezproblémovou připravenost k nasazení a funkčnost. Kdykoliv. Beze zbytku. Spolehlivě.

Další individuální možnosti portálové myčky Kärcher

Další individuální možnosti portálové myčky Kärcher

[1] Perfektní design pro individuální prezentaci
Již se standardními balíčky opláštění Eco, Deluxe a Open Art nabízí CB line atraktivní možnosti vzhledu. Každé zařízení můžeme dodat i ve specifickém designu zákazníka.

[2] Funkční prvky opláštění
Ať přední strana, přední strana včetně přerušovače nebo opláštění zádi – v mycí lince CB line je spojena vysoká funkčnost s atraktivním designem.

[3] Spolehlivá ochrana proti rozstřiku
Tam, kde se myje, stříká voda. Opláštění na straně a střeše nabízí účinnou ochranu před rozstřikující vodou.

 

[4] Variabilní zásobování energií
Portálové mycí linky CB line odebírají svoji energii buď ze sloupu, energetického řetězce nebo tahače kabelů.

[5] Funkčnost s přehledem
Již obslužný panel basic nabízí kompletní přehled všech důležitých funkcí. Rozsah funkcí obslužného panelu comfort splní všechna přání.

[6] Účinné mytí podvozku
Ať pevné řízení nebo řízení po segmentech, mytí podvozku CB line přináší vždy prvotřídní výsledky.

[7] Inteligentní systémy startu a obsluhy
Z hlediska obsluhy a rozsahu funkcí velmi rozdílné systémy CR 213, CR 300, CR 110 a CR 114 jsou k dispozici pro každý účel nasazení s odpovídající jednotkou pro start a obsluhu.

Systémy recyklace vody Kärcher - Péče o životní prostředí

Systémy recyklace vody Kärcher - Péče o životní prostředí

[A] Zaústění odpadní vody systémem nádrží do kanalizace
[B] Zaústění odpadní vody přes nádrž recyklace vody do kanalizace

Recyklační okruh
Odpadní voda teče před usazovací nádrž [1] do čerpací nádrže [2]. Odtud je hydrocyklonem [3] přečerpávána do nádrže recyklační vody [4] a přiváděna pomocí zásobovacího čerpadla [5] do procesu mytí. Nadbytečná voda může být přepadem z přečerpávací nádrže podle zákonných předpisů zaústěna do kanalizace [6] přímo nebo přes odlučovací zařízení. Volitelně může být voda odváděna také přímo z nádrže recyklované vody do kanalizace [7]. V takovém případě není provedeno propojení mezi přečerpávací nádrží a kanalizací.

Napište nám ...

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se kartáčových portálových mycích linek.

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?