Mycí linky pro užitková vozidla

Ekonomická a spolehlivá: mycí linky pro užitková vozidla řady TB

Ekonomická a spolehlivá: mycí linky pro užitková vozidla řady TB

S programem mycích linek pro mytí užitkových vozidel se společnost Kärcher staví tváří v tvář požadavkům nejrůznějších typů vozidel a podmínek. S mycí portálovou linkou pro užitková vozidla Kärcher TB vyhovíte bez problémů i největším výzvám. Inovativní a výkonná mycí linka TB se dokonale hodí pro pravidelnou péči o různé typy užitkových a nákladních vozidel, vozidel spedicí. Cílová skupina zákazníků jsou provozovatelé komerčních mycích linek pro TIR, prodejci či servisy automobilů. O spolehlivost a flexibilitu se starají nejmodernější mycí technologie a modulární koncepce konstrukčního řešení. 

MYCÍ LINKA PRO UŽITKOVÁ VOZIDLA TB

Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linka pro užitková vozidla TB 42

Cena na dotaz
Na dotaz

TB je portálová mycí linka pro automatické mytí užitkových vozidel a autobusů . V nabídce je se čtyřmi výškami mytí - 3.600 mm, 4.200 mm, 4.600mm a 5.000 mm, nabízí tedy možnost umývat široké spektrum vozidel.

Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linka pro užitková vozidla TB 46

Cena na dotaz
Na dotaz
Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linka pro užitková vozidla TB 50

Cena na dotaz
Na dotaz
Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linka pro užitková vozidla TB 36

Cena na dotaz
Na dotaz

Výhody mycí linky pro nákladní vozidla Kärcher TB

Výhody mycí linky pro nákladní vozidla Kärcher TB
  • Nenáročná údržba: osvědčené řemenové a přímé pohony jsou příčinou toho, že není nutné zařízení dodatečně promazávat.
  • Snadná obsluha: velký a přehledný ovládací panel s intuitivním způsobem obsluhy uživatelem – dostatečně robustní, aby jej bylo možné ovládat s pracovními rukavicemi na rukou.
  • Flexibilní: inteligentní řízení přes sběrnici CAN pro snadnou instalaci a individuální možnosti rozšíření.
  • Šetrné kartáče: Volitelně pro autobusy: osvědčené osazení kartáčů Carlite® čistí účinně a chrání lak.
  • Bezpečný průběh mytí: Světelné závory rozpoznají obrysy vozu.
  • šetrné mytí: Frekvenční měniče zaručují hladké umytí a spolehlivě šetří zařízení myčky.
  • Jednoduché instrukce řidičům: Poziční semafor zajišťující správnou polohu vozidla v myčce lze umístit ve stojanu myčky nebo zvlášť před ním.
  • Stabilita při mycím procesu: Řídící proces kontroluje příkon kartáčů a garantuje vždy rovnoměrný přítlak.
  • Vhodná pro každé vozidlo: Inovační uložení postranních kartáčů podporuje zaměření obrysů a zajišťuje vynikající výsledky čištění u každého typu vozidla

KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ

Vysoká hospodárnost pro malé vozové parky: RBS 6000

Vysoká hospodárnost pro malé vozové parky: RBS 6000

Mycí linkou RBS 6000 nabízí společnost Kärcher ideální řešení pro menší vozové parky. Mobilní jednokartáčová mycí linka byla speciálně vyvinuta k čištění předních, zadních a bočních částí autobusů a dodávek. Rotační kartáč je efektivně veden okolo vozidla a odstraňuje veškerá znečištění jednoduše, rychle a především ekonomicky.

• Promyšlená konstrukce
Díky hliníkové konstrukci je mycí linka RBS 6000 odolná proti povětrnostním vlivům a snadno ovladatelná. Kromě toho chrání poloskořepinové opláštění obsluhu spolehlivě před ostřikem.
• Pro všechny typy vozidel
Díky vertikálnímu zaznamenání obrysů a zařízení pro šikmé nastavení pomocí kolečka dosáhne RBS 6000 i na skosené přední strany vozidel až do úhlu 10°.
• Snadná obsluha
S praktickou ovládací a bezpečností rukojetí lze RBS 6000 vést s minimálním vynaložením síly, jelikož rotace kartáče podporuje pohyb vpřed. Pokud obsluha pustí rukojeť, zastaví se rotace kartáče.
• Optimální výsledek mytí
Dávkovacím čerpadlem je přimícháváno pouze tolik čisticího prostředku Kärcher, kolik je skutečně zapotřebí.
• Kompletní mobilita
Dvě kolečka pro udržování stopy und čtyři otáčivá oběžná kolečka garantují bezpečné stání a snadné manévrování se zařízením.

Péče o životní prostředí: Recyklační systém vody Kärcher

Péče o životní prostředí: Recyklační systém vody Kärcher

Recyklační systémy vody Kärcher šetří skutečné peníze a zároveň životní prostředí. Díky inovační fyzikální filtraci je odpadní voda opět kompletně přiváděna do mycího procesu a spotřeba vody snížena až o 85 %.

[A] Zaústění odpadní vody systémem nádrží do kanalizace
[B] Zaústění odpadní vody přes nádrž recyklace vody do kanalizace


Recyklační okruh
Odpadní voda teče přes usazovací nádrž [1] do čerpací nádrže [2]. Odtud je pískovým filtrem (filtr média) s automatickým proplachem [3] přečerpávána do nádrže recyklované vody [4] a přiváděna pomocí zásobovacího čerpadla [5] do procesu mytí. Nadbytečná voda může být přepadem z přečerpávací nádrže podle zákonných předpisů zaústěna do kanalizace [6] přímo nebo přes odlučovací zařízení. Volitelně může být odpadní voda odváděna také přímo z nádrže recyklační vody do kanalizace [7]. V takovém případě není provedeno propojení mezi přečerpávací nádrží a kanalizací.

Maximální spokojenost: se systémovými řešeními Kärcher

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte ...

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.