KÄRCHER KIRA B 50 - Inteligentní, autonomní a vybavený funkcemi podlahového mycího stroje s odsáváním, KIRA B 50 efektivně a konzistentně čistí středně velké až velké plochy. Podporuje úklidový personál, umožňujíc jim zaměřit se na náročnější úkoly. S intuitivním ovládáním pomocí velkého dotykového panelu lze rychle nastavit bez potřeby speciálních znalostí. Dokovací stanice umožňuje plně autonomní práci, včetně plnění čistou vodou, vyprazdňování špinavé vody, proplachování nádrže a nabíjení lithium-iontové baterie s dlouhou životností.

Hlava s válcovým kartáčem provádí zametání a mytí v jednom kroku, zatímco integrovaný postranní kartáč šetří manuální čištění podél krajů. Výkonné senzory a software zajistí spolehlivou navigaci, překážkové objíždění a bezpečné vyhýbání se kolizím

Řadit podle
Zobrazení
Cena
Produkt
Cena
Autonomní podlahové mycí stroje

KIRA B 50

Cena na dotaz
Na dotaz

Efektivní, jednoduchý, bezpečný, flexibilní, pro úsporu času – a na přání zcela nezávislý: autonomní podlahový mycí robot s odsáváním KIRA B 50 pro ekonomické čištění podlahy o středně velkých až velkých plochách.