Ohodnoťte nás

Jsme rádi, že u nás nakupujete

Jsme rádi, že u nás nakupujete

Velmi si vážíme toho, že u nás nakupujete. Na Vašich názorech nám záleží, a proto budeme rádi, když se s námi i dalšími zákazníky podělíte o svůj pohled na to, jak se vám na www.sedlacek-karcher.cz nakupovalo. Byli jste spokojení? Velmi by nás potěšilo, kdybyste vaši přízeň vyjádřili na Heuréce, případně vyhledávačích Google nebo Seznam. Vaše nápady a připomínky nám můžete poslat pomocí kontaktního formuláře případně e-mailem na info@sedlacek-karcher.cz. Děkujeme, tým Sedláček Kärcher

Jak to funguje na Heuréce?

Stačí, když vyjádříte vaši spokojenost s nákupem pomocí automatického dotazníku spokojenosti, který Heuréka zasílá pár dní po dokončení nákupu. Ohodnotit můžete nejen náš e-shop www.sedlacek-karcher.cz, ale také samotný produkt, který jste vybrali. Přečtěte si recenze našich zákazníků:

RECENZE NA HEUREKA.CZ

Máte Google účet?

Přihlaste se, prosím, do vašeho google účtu a napište recenzi na náš e-shop www.sedlacek-karcher.cz. Recenze na Googlu přinášejí cenné informace o firmě, e-shopu i produktech dalším zákazníkům.

Napsání recenze je snadné a rychlé. Abychom vám udělení recenze ještě více usnadnili, sdílíme odkaz pro vyplnění: HODNOCENÍ GOOGLE

Máte účet na Seznamu?

Znáte to, důvěřuj, ale prověřuj. Každý, kdo chce vědět více informací o konkrétní firmě, konkrétním e-shopu, hledá informace. Bez vašich uživatelských recenzí to nepůjde.

Pokud máte účet na Seznamu, napište nám, prosím, hodnocení, kliknutím na následující odkaz: HODNOCENÍ NA FIRMY.CZ

Napište nám vaše postřehy, rady, případně připomínky...

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.