Minimalizujte uhlíkovou stopu s Tork zásobníky

Zásobníky Tork podporující udržitelnost

Podporujeme vaše cíle v oblasti udržitelnosti. Minimalizujte uhlíkovou stopu s uhlíkově neutrálními zásobníky Tork. Od května 2023 nabízíme 27 stávajících zásobníků Tork v Evropě (kromě Francie) s certifikací uhlíkové neutrality*. (* Snížení díky používání certifikované elektřiny z obnovitelných zdrojů a kompenzacím pomocí klimatických projektů)

Co znamená uhlíkově neutrální?

Vyráběné s využitím certifikované elektřiny z obnovitelných zdrojů, zbývající emise uhlíku jsou kompenzované pomocí klimatických projektů. 

Proč je to důležité?

Uhlík je hlavním plynem, který zoůsobuje globální oteplování. EU usiluje o dosažení uhlíkové neutrality.a má za cíl snížit emise skleníkových plynů.

Jak tomu přispívají zásobníky Tork?

Při výrobě těchto zásobníků jevyužívána certifikovaná elektřina z obnovitelných zdrojů a zbývající emise jsou kompenzovány prostřednictvím ověřených klimatických projektů. 

Všechny zásobníky Tork podporují udržitelnost

Všechny zásobníky Tork podporují udržitelnost

Všechny zásobníky
Široký sortiment zásobníků Tork je uznáván pro svou hygieničnost, odolnost, inovativní funkčnost, snadné ovládání a kontrolu spotřeby. Tork jako důvěryhodný partner a přední světová značka v oblasti profesionální hygieny zlepšuje fungování podniku prostřednictvím udržitelného přístupu k zajištění hygieny.

Uhlíkově neutrální zásobníky Tork
Od května 2023 má řada 27 vybraných stávajících zásobníků Tork v Evropě (kromě Francie) certifikát uhlíkové neutrality. Značka Tork snížila a kompenzuje emise uhlíku u těchto zásobníků v rámci celého životního cyklu* – od získávání surovin až po konec životnosti. Všechny uhlíkově neutrální zásobníky se vyrábějí s využitím certifikované obnovitelné elektřiny a zbývající emise uhlíku jsou kompenzovány prostřednictvím certifikovaných klimatických projektů. Kromě toho jsou zásobníky kompatibilní s řadou náplní podporujících udržitelnost. (* bez náplní)

Udržitelný přístup k zajištění hygieny
Náplně Tork pomáhají v kombinaci s našimi zásobníky snižovat dopad na lidi a planetu. Zaměřujeme se na klíčová témata, která jsou důležitá pro nás, váš podnik i vaše zákazníky. Od certifikovaných vláken přes obnovitelné obaly a stlačené produkty až po sníženou spotřebu a recyklační programy, jako je Tork PaperCircle®. Zaměřujeme se však také na lidi – nabízíme snadno použitelné nástroje k zajištění hygieny dostupné pro všechny. Tak pomáháme lidem i planetě.

maximální zajištění hygieny

Obaly Tork jsou vyrobeny z 90 % z obnovitelných zdrojů jako papír nebo lepenka.
Některé systémy zásobníků Tork pomáhají snížit spotřebu až o 40 %*
Snížení emisí uhlíku od surovin až po konec životnosti díky přístupu založenému na životním cyklu

 *Zásobníky Tork SmartOne Twin mini v porovnání s tradičními zásobníky na Maxi Jumbo. Interní výzkum mezi 7729 uživateli v Evropě.
Snížení spotřeby v metrech čtverečních na jednu návštěvu.

Přehled uhlíkově neutrálních zásobníků Tork

Přehled uhlíkově neutrálních zásobníků Tork

Certifikát pro vaše zprávy o udržitelnosti

Certifikát pro vaše zprávy o udržitelnosti

Zajistěte hygienu udržitelným způsobem

Pro více informací o uhlíkově neutrálních zásobnících nás kontaktujte

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?