Kärcher Sedláček Tork

Parní žehlení představuje méně námahy a času u žehlícího prkna.


Parní žehlicí systém pomůže s čistěním domácnosti i žehlením prádla. Žehlící stanice Kärcher je přímo napojená na parní čistič, díky čemuž můžete textilie žehlit a čistit pomocí páry v jednom kroku. Těšte se na rychlé a dokonalé výsledky ze žehlení s parní žehličkou. 

Řadit podle
Zobrazení
Cena
Produkt
Cena
17 290 Kč
14 289 Kč bez DPH
Skladem

Parní žehlicí systém pomůže s čistěním domácnosti i žehlením prádla. Pára si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Parní žehlička EasyFinish šetřící čas a praktické příslušenství

17 790 Kč
14 702 Kč bez DPH
Do týdne

Parní žehlicí systém pomůže s čistěním domácnosti i žehlením prádla. Pára si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Parní žehlička EasyFinish šetřící čas a rozšířená výbava Premium.

Kvalitní parní žehlicí systém pro domov bez bakterií a nečistot Žehlící stanice Kärcher je přímo napojená na parní čistič, díky čemuž můžete textilie žehlit a čistit pomocí páry v jednom kroku. Žehlící prkno je vybaveno funkcí na odsávání páry, takže Vám přebytečná voda nezůstává na povrchu prkna, ani na oblečení. U prkna je hák na umístění parního čističe. Díky ergonomické rukojeti a nízké váze čističe je úklid pohodlnější a rychlejší.

Můžeme vám pomoci něco najít?