Kärcher Sedláček Tork

Ruční parní čističe jsou ideální pro rychlý, průběžný ale především účinný úklid.

Za pomoci páry zbavíte celou domácnost nečistot a bakterií - zničí 99,99 % všech obalených virů a bakterií běžně vyskytujících se v domácnosti. Díky široké nabídce příslušenství pro něj bude hračkou úklid v každé místnosti. Vybírejte z různých typů kartáčů, utěrek, hubic a dalšího doplňkového sortimentu, který zaručí, že proces čištění bude snazší a výsledek ještě dokonalejší.

Nejprodávanější
Řadit podle
Zobrazení
Cena
Produkt
Cena
Ruční parní čističe

Parní čistič SC 1

2 090 Kč
1 727 Kč bez DPH
Do týdne

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.

Oblíbené 1.516-300.0
-11%
UŠETŘÍTE 300 Kč
Ruční parní čističe

Parní čistič SC1 EasyFix

2 790 Kč
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH
Do týdne

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. <span class="fix-spelling">EasyFix</span> obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.

Oblíbené 1.516-330.0
Ruční parní čističe

Parní čistič SC 1 Premium

2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH
Do týdne

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).

Oblíbené 1.516-360.0
Ruční parní čističe

Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

3 090 Kč
2 554 Kč bez DPH
Do týdne

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI** a je velmi kompaktní. <span class="fix-spelling">EasyFix</span> obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).

Oblíbené 1.516-375.0

Kvalitní ruční parní čističe pro domov bez bakterií a nečistot. Profesionální ruční parní čističe vydezinfikují a vyčistí celou domácnost s minimálním množstvím vody a bez použití chemických prostředků. Pára zničí až 99,99 % virů a bakterií. Čistí, odmašťují a dezinfikují. Dopřejte sobě a vašim nejbližším maximální čistotu a zdravé prostředí. Díky ergonomické rukojeti a nízké váze čističe je úklid pohodlnější a rychlejší.

Můžeme vám pomoci něco najít?