Nová řada náplní Tork natural

Představujeme novou řadu pro toalety a umývárny Tork v barvě natural

Představujeme novou řadu pro toalety a umývárny Tork v barvě natural

Věříme, že udržitelnost a kvalita by neměly být vzájemně vylučující. Představujeme novou řadu pro toalety a umývárny Tork v barvě natural. Vyrobena ze 100% recyklovaných vláken, bez kompromisů v oblasti kvality.

Udržitelnost a kvalita v nové barvě

Tork natural

Hotely, restaurace, catering, zdravotnictví a průmyslový sektor se snaží nejen zvýšit svou udržitelnost, ale také informovat své zákazníky o svých úsilích v této oblasti.

I když uživatelé vnímají natural náplně jako ekologičtější než ty bílé, existuje obava ohledně kvality produktů, jako jsou papírové ručníky a toaletní papír, které nejsou bílé, a jsou považovány za méně kvalitní než jejich bílé alternativy.

 

Jemné a spolehlivé Tork natural produkty

Jemné a spolehlivé Tork natural produkty

S novou produktovou řadou Tork natural mohou tato odvětví dosáhnout vyšší udržitelnosti bez kompromisů v kvalitě. Výrobky této řady jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných vláken, což zajišťuje šetrnost k životnímu prostředí.

Důležité je však zdůraznit, že i přes svou světle hnědou barvu (vychází z recyklovaných kartonových krabic), mají stejně vysokou kvalitu jako ostatní produkty z rodiny Tork Advanced.

 

Novinka
Natural
1 747 Kč
1 444 Kč bez DPH
Do týdne

Nabídněte svým hostům komfort v podobě jemných papírových ručníků v roli Tork Matic® Advanced. Jsou ideální k sušení rukou, s šedou dekorační ražbou se vzorem listů. Role jsou vhodné do zásobníku na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen tak, aby zajišťoval snadnou údržbu na toaletách a v umývárnách s velkou návštěvností. Díky výdeji po jednom útržku šetří čas a snižuje spotřebu. Hygienický papír je vyrobený ze 100% recyklovaných vláken.

Novinka
Natural
1 266 Kč
1 046 Kč bez DPH
Do týdne

Systém Tork mini Jumbo se vyznačuje časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork 2vrstvý toaletní papír mini Jumbo v roli v kvalitě Advanced nabízí skvělý poměr nákladů a funkčnosti a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností. Hygienický papír je vyrobený ze 100% recyklovaných vláken.

Novinka
Natural
3 326 Kč
2 749 Kč bez DPH
Do týdne

Tork Twin Mid-Size zásobník na bezdutinkový toaletní papír v roli je ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, kde cílem je především spokojenost hostů. Pojme dvě plné role střední velikosti. Nabízí tak vysokou efektivitu a zajišťuje, že hosté mají toaletní papír stále k dispozici. Tork Mid-Size bezdutinkový toaletní papír v kvalitě Advanced se vyznačuje skvělým poměrem nákladů a kvality. Hygienický papír je vyrobený ze 100% recyklovaných vláken.

Novinka
Natural
2 398 Kč
1 982 Kč bez DPH
Do týdne

Nabídněte hostům odpovídající komfort při sušení rukou v podobě jemných papírových ručníků Tork Xpress® Multifold v kvalitě Advanced, které jsou šetrné k rukám a poskytují pocit vysoké kvality. Tyto ručníky jsou vhodné do Tork Xpress® zásobníku na papírové ručníky Multifold pro toalety a umývárny se střední návštěvností. Vejdou se do malých prostor a vašim hostům nabízí pohodlí i vysokou úroveň hygieny. Hygienický papír je vyrobený ze 100% recyklovaných vláken.

Osvěžte svůj prostor s udržitelností a kvalitou

Osvěžte svůj prostor s udržitelností a kvalitou

Dopřejte svým zákazníkům příležitost vyjádřit svou péči o udržitelnost a kvalitu s novou řadou Tork pro toalety a umývárny v přírodní barvě. Udělejte objednávku ještě dnes a podpořte společné úsilí o odpovědnější a ekologičtější budoucnost.

  • hygienický papír vyrobený ze 100 % recyklovaných vláken
  • světle hnědá barva pochází z recyklovaných krabic, při výrobě se nepoužívají žádná barviva
  • Cetifikát EU Ecolabel a Forest Stewardship Council® 

Tato nová řada nabízí jemné a účinné produkty, které se mohou pyšnit tím, že obsahují 100% recyklovaných vláken. Zákazníci tak mohou s klidem vědět, že při používání těchto produktů nejen přispívají k ochraně životního prostředí, ale zároveň si udržují vysoký standard kvality, který od produktů Tork očekávají.

 

Chci vědět více o řadě produktů Tork v barvě natural

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?