Robotický mycí stroj - mytí s maximální efektivitou

KÄRCHER KIRA B 50 je kompaktní autonomní podlahový mycí stroj s odsáváním, ideální pro čištění v logistice, maloobchodě, nákupních centrech a ve zdravotnictví. Tento inteligentní robot efektivně čistí střední a velké plochy, kombinující výkon klasického mycího stroje s odsáváním. Jeho plná autonomie umožňuje efektivní práci bez neustálého dohledu, což šetří čas a lidské zdroje. S výbornou navigací a výkonným odsáváním se osvědčuje jak v členitých prostředích, tak na rozsáhlých plochách.

Kompaktní, odolný, účinný

Kompaktní, odolný, účinný

Ověřená technologie válcových kartáčů s funkcí předzametání a postranními kartáči, pracovní šířka 55 cm, až 2 300 m2 plochy za hodinu, a lithium-iontová baterie 160 Ah: KIRA B 50, kompaktní a obratný čisticí robot, konkuruje běžným podlahovým mycím strojům s odsáváním s maximální účinností. Dokonale doplňuje každý úklidový tým, přinášející rozumný a produktivní přístup.

Tento stroj exceluje při čištění jak na velkých plochách, tak v omezených prostorech, a nalezne uplatnění v různých odvětvích, včetně dopravy, maloobchodu, nákupních center, zdravotnictví, veřejných budov a průmyslu.

Ověřená technologie válcových kartáčů s funkcí předzametání a postranními kartáči, pracovní šířka 55 cm, až 2 300 m2 plochy za hodinu, a lithium-iontová baterie 160 Ah: KIRA B 50, kompaktní a obratný čisticí robot, konkuruje běžným podlahovým mycím strojům s odsáváním s maximální účinností. Dokonale doplňuje každý úklidový tým, přinášející rozumný a produktivní přístup.

Tento stroj exceluje při čištění jak na velkých plochách, tak v omezených prostorech, a nalezne uplatnění v různých odvětvích, včetně dopravy, maloobchodu, nákupních center, zdravotnictví, veřejných budov a průmyslu. Autonomní podlahový mycí stroj KIRA B 50 od Kärcher je nejvýkonnější spojením čistící technologie a lidských schopností. Zatímco efektivně čistí střední a velké plochy, úklidový tým se může věnovat komplexnějším úkolům, dosahujícím tak maximální efektivity při úklidu různorodých prostor.

AKTUÁLNÍ MODEL AUTONOMNÍCH MYCÍCH STROJŮ

EFEKTIVNÍ

Trvale vynikající výsledky čištění v plánovaném časovém období, s předvídatelnou spotřebou zdrojů, a tedy i snadno plánovatelnými náklady: to je to, co charakterizuje mycí robot KIRA B 50.

ŠETŘÍ ČAS

Čištění podlah je časově náročné a vyžaduje personál. KIRA B 50, autonomní čisticí stroj, umožňuje efektivní souběžné mytí podlah, uvolňujíc pracovníky k náročnějším úkolům.

PLNĚ AUTONOMNÍ

Dokovací stanice Kärcher pro čisticí roboty umožňuje maximální autonomii při čištění, zajišťující naplnění vody, vypuštění odpadní vody a nabíjení lithium-iontové baterie.

BEZPEČNÁ NAVIGACE. BEZPEČNOST ZARUČENÁ CERTIFIKACÍ

BEZPEČNÁ NAVIGACE. BEZPEČNOST ZARUČENÁ CERTIFIKACÍ

Díky integrovaným laserovým skenerům, 3D a ultrazvukovým senzorům a výkonnému palubnímu počítači disponuje autonomní čisticí stroj optimální 360° detekcí okolí, rychlými reakcemi a spolehlivou navigací. Schopnost rozpoznat změny v prostředí a překážky umožňuje stroji samostatně provádět úhybné manévry.

Pro zvýšení bezpečnosti informuje integrovaná světelná signalizace osoby v okolí o chování čisticího robota. KIRA B 50 má bezpečnostní certifikát pro použití ve veřejných prostorách podle normy CSA_22.2 č. 336-17 a IEC 60335-2-117.

Pro dokumentaci a monitorování odesílá robot stavové zprávy na mobilní zařízení a generuje podrobné zprávy o úklidu, které jsou dostupné na příslušném webovém portálu.

Výhody autonomního podlahového mycího stroje

Vlastnosti modelu KIRA B 50

Je mnoho detailů, jak velkých, tak malých, které přetvářejí dobré nápady v excelentní úklidové roboty, zajistíce maximální výkon a bezpečnost při práci.

KIRA B 50. MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST JAKO STANDARD.
KIRA B 50 nabízí maximální účinnost jako standard. Díky výkonnému lithium-iontovému akumulátoru, technologii válcového kartáče s funkcí předmývání, bočnímu kartáči a pracovní šířce 55 cm nemá čisticí výkon modelu KIRA B 50 žádná omezení ve srovnání s běžným čisticím strojem.

DĚLÁ PŘESNĚ TO, CO CHCETE.
Flexibilita je klíčovým prvkem KIRA B 50. S kompaktní konstrukcí se může snadno přizpůsobit aktuálním požadavkům na úklid a pracovat i v těžko přístupných nebo úzkých prostorech.

PLNĚ AUTONOMNÍ ČIŠTĚNÍ, SOFISTIKOVANÉ OD ZAČÁTKU DO KONCE
Díky multifunkční dokovací stanici je plně autonomní výměna prostředků snadná. Funkce předmývání a čištění nevyžaduje další ruční přípravné práce, což zvyšuje efektivitu práce.Čisticí stroj KIRA B 50 přináší úplně novou úroveň autonomního čištění podlah. Tím pádem úklidový tým nevykonává monotónní úkony, což výrazně zvyšuje produktivitu.

DOKONALE VYČISTÍ PODLAHU. EKONOMICKY, S ÚSPOROU ORISTŘEDKŮ I ČASU
Pro profesionály v oblasti úklidu budov, letišť, supermarketů nebo výrobních hal znamená autonomní čištění podlah pomocí čisticího robota Kärcher úsporu času a nákladů, a to při zachování vysoké kvality úklidu.

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání

Ovládat stroj KIRA B 50 je tak snadné, jako ovládat moderní chytrý telefon a nevyžaduje žádné odborné nebo specifické znalosti. I přes svou vysokou technickou složitost je jeho ovládání intuitivní a přístupné. Velký dotykový displej s vysokým rozlišením umožňuje snadné a intuitivní ovládání všech funkcí jednotky. Grafické uživatelské rozhraní poskytuje jasné pokyny, ilustrace a animace, které uživatele jednoduše a srozumitelně provedou všemi potřebnými kroky.

Stroj KIRA B 50 nabízí jednoduché nastavení a ovládání bez potřeby odborných znalostí. Umožňuje autonomní i manuální provoz a umožňuje ruční bodové čištění podle potřeby. Dále, možnost nastavení několika uživatelských profilů s jednotlivými úrovněmi oprávnění přináší flexibilitu ve správě a využívání stroje podle konkrétních potřeb.

Abyste měli vše neustále pod kontrolou, je autonomní podlahový mycí stroj s odsáváním přímo připojen k webovému portálu, který vám kdykoli a odkudkoli přehledně zobrazí všechny důležité údaje o stroji.

  • Přístup k podrobným informacím prostřednictvím webového portálu KIRA
  • Webový portál obsahuje hlášení o úklidu, oznámení, stav jednotky a mnoho dalšího.
  • Odesílání oznámení a stavových zpráv do mobilních koncových zařízení
 
 

Plná výbava je součást standardní výbavy

Plná výbava je součást standardní výbavy

Ať už s dokovací stanicí, nebo bez ní: KIRA B 50 je v každém případě připravena na plně autonomní provoz a nabízí k němu řadu vynikajících funkcí.

  • Bohatá standardní výbava
  • Výkonná lithium-iontová baterie
  • Systém dávkování čisticího prostředku šetří zdroje
  • Časově úsporná funkce automatického plnění Auto Fill a automatického vyplachování nádrže na nečistoty
  • Dávkování vody v závislosti na rychlosti
  • Rotační maják zvyšuje bezpečnost
  • Inovativní světelné moduly LED

VÍCE O AUTONOMNÍM MYCÍM STROJI

Pro více informací a pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.