Čistící a hygienické systémy
Kärcher Sedláček Tork

Užijte si čistší vzduch bez pachů a bakterií díky čističkám vzduchu.

Dopřejte si čistší vzduch díky čističkám vzduchu. Prach, pyly, pachy, chemické plyny: Kvalita vzduchu není na mnoha pracovištích vždy optimální. O zlepšení kvality vzduchu se postarají  profesionální čističky vzduchu. Silný motor potřebuje jen několik minut pro zásobování místností svěžím a čistým vzduchem. Přitom je zařízení mobilní a lze s ním díky robustním kolečkům bez námahy pohybovat a přemístit ho do jiné místnosti.


Řadit podle
Zobrazení
Cena
Produkt
Cena
Kärcher PROFI
Novinka
Bestseller
Čističky vzduchu

Air Purifier AF 100

16 988 Kč
14 040 Kč bez DPH
Do týdne

Pro lepší kvalitu vzduchu v místnostech do 100 m²: mobilní čistička vzduchu AF 100 s přesným laserovým senzorem, automatickým režimem a několika druhy filtrů pro různé oblasti použití.

Oblíbené 1.024-810.0
Příslušenství pro čističky vzduchu

Sada filtrů Universal Solution AF100 2 ks

2 989 Kč
2 470 Kč bez DPH
Do týdne

Sada univerzálních, sériově dodávaných, výkonných filtrů (HEPA 11 podle EN 1882:1998) pro čističku vzduchu AF 100. Spolehlivě odstraňuje množství škodlivých látek ze vzduchu v místnosti. Balení obsahuje 2 kusy.

Oblíbené 2.863-029.0

Čističku vzduchu můžete podle hlavního použití vybavit různými filtry. Buď víceúčelovým filtrem, který nabízí velmi široké spektrum účinnosti, čímž pokrývá veškeré požadavky, nebo zvolíte jeden ze 4 filtrů, které byly speciálně vyvinuty pro cílenou eliminaci bakterií, pachů, alergenů nebo těkavých organických sloučenin. Pro průběžnou kontrolu vzduchu v místnosti a řízení automatického režimu je integrován laserový senzor. Kvalita vzduchu je zobrazována pomocí přehledné barevné stupnice, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji

0

Nákupní košík

Cart empty
Jsem prázdný

Přihlášení

Nemáte účet? Zaregistrujte se

0

Oblíbené produkty

Nemáte uloženy žádné oblíbené produkty.

Můžeme vám pomoci něco najít?