Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
bez ohřevu vody bez ohřevu vody
s ohřevem vody s ohřevem vody
super profi super profi
pěnovací stroje pěnovací stroje
tryskací pistole tryskací pistole
příslušenství příslušenství
VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE KÄRCHER
Roku 1950 vynalezla firma KÄRCHER první vysokotlaký čistič - a od té doby princip využívání vysokého tlaku dále zdokonaluje. Firma KÄRCHER se jakožto vedoucí společnost na celosvětovém trhu prosazuje sortimentem produktů, které svou technickou vyzrálostí a rozsahem použití neponechávají prostor pro nesplněná přání. Dnes téměř neexistuje znečištění, které by nebylo možné odstranit vysokotlakými čističi KÄRCHER. Pomocí strojů KÄRCHER vyčistíte téměř vše: velké plochy, ulpívající nečistoty či špatně dostupná místa.

Vysokotlaké čističe KÄRCHER bez ohřevu vody

Vysokotlaké čističe KÄRCHER bez ohřevu vody jsou určené na každodenní čištění strojů, automobilů nebo budov. Díky vysokému průtoku a tlaku lze snadno odstranit i pevně ulpívající nečistoty.

Vysokotlaké čističe KÄRCHER s ohřevem vody

Vysokotlaké čističe KÄRCHER s ohřevem vodyjsou projektované na vysoký čisticí výkon, jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají vysoký komfort obsluhy. S horkou vodou čistí při stále stejném tlaku mnohem lépe.

Vysokotlaké čističe KÄRCHER super profi

Vysokotlaké čističe KÄRCHER super profi řadíme mezi průmyslové čistící systémy. Až 500 bar pracovního tlaku odstraní i ty nejodolnější nečistoty. Robustní Cage design chrání celý stroj a umožňuje bezpečnou manipulaci.

Pěnovací stroje KÄRCHER

Pěnovací stroje KÄRCHER umožňují nanášení čisticích a dezinfekčních prostředků. Prostředky lépe působí.

 

 Trysky KÄRCHER čistí velké plochy výrazně rychleji a důkladněji: