Vybavili jsme ZŠ Elektra hygienickými pomůckami Tork

Základní škola Elektra na Praze 9

V září roku 2023 otevřela nová základní škola Elektra na Praze 9 své brány pro nové žáky. Tato moderní školní budova prošla úspěšnou kolaudací a s novým školním rokem přivítala nejen studenty základní školy, ale také děti z mateřské školy a brzy přivítá i žáky jazykového gymnázia.

Investorem tohoto projektu byla Městská část Praha 9, která si stanovila ambiciózní cíl - vybavit školu a všechny její části kompletním hygienickým vybavením včetně zásobníků na papírové ručníky, mýdla, toaletního papíru a spotřebního materiálu. Naším cílem v Sedláček-Kärcher bylo tedy vytvořit čisté, hygienické a bezpečné prostředí pro více než 800 žáků a 78 dětí v mateřské škole.
(foto zdroj: https://www.zselektra.cz/)

Realizace

Požadavky investora

Investor, kterým je Městská část Prahy 9, stanovil jasný požadavek - kompletní dodávku na klíč. To zahrnovalo navržení veškerého vybavení, jeho dodání a následnou montáž. Důležitou součástí projektu byla také dodávka spotřebního materiálu. Jelikož škola má velký počet studentů, bylo zásadní zajistit dostatečný přístup k hygienickým pomůckám a minimalizovat časté doplňování.

 

Řešení od Sedláček-Kärcher: Kvalitní a spolehlivý hygienický systém Tork

Jako dlouholetí odborníci na hygienické produkty jsme navrhnuli řešení od značky Tork. Tork je dlouhodobě uznávaným symbolem kvality a spolehlivosti v oblasti hygieny. Použitý sortiment pro vybavení základní školy zahrnoval zásobníky na papírové ručníky, mýdlo, toaletní papír a další hygienické potřeby, které splňují nejvyšší standardy. 

Konkrétní produkty Tork použité při realizaci dodávky na klíč

Proč jsme volili vybavení značky Tork?

Proč jsme volili vybavení značky Tork?

Hygienické potřeby a vybavení ve školách mají důležitý vliv na zdraví a pohodu studentů a zaměstnanců. V případě projektu Základní školy Elektra na Praze 9 byla volba kvalitního hygienického vybavení od Tork klíčovým prvkem úspěchu. Důležité bylo také správné rozvržení umístění hygienického vybavení. Dbali jsme především na následující faktory:

Zlepšení hygieny: Správně umístění hygienických produktů, jako jsou zásobníky mýdla a papírových ručníků. To umožňuje studentům a zaměstnancům udržovat čisté a dezinfikované ruce, díky čemuž se výrazně snižuje riziko šíření infekcí a nemocí ve školním prostředí.

Snadná dostupnost: Snahou bylo rozmístit zásobníky na mýdlo, papírové ručníky a dezinfekční prostředky v klíčových oblastech školní budovy, aby studenti a zaměstnanci neměli problém se dostat k potřebným hygienickým produktům.

Komfort a pohodlí: Papírové ručníky Tork jsou pohodlným a hygienickým způsobem sušení.

Úspora času: Zásobníky na papírové ručníky a toaletní papír Tork jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ztrátu spotřebního materiálu a potřebu častého doplňování. To usnadňuje doplňování a zároveň přináší úspory nákladů.

Celkově řečeno, vybavení školy kvalitními hygienickými produkty od Tork významně přispěje k zachování čistého a hygienického prostředí ve škole. To má pozitivní vliv na zdraví, pohodu, a efektivitu studentů a zaměstnanců. Kromě toho zlepšuje celkovou kvalitu života a efektivitu školního prostředí, což je klíčové pro úspěšné vzdělávání a rozvoj mladé generace.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného hygienického vybavení do firmy, školy, hotelu nebo na jiná místa s vysokou fluktuací návštěvníků? Kontaktujte nás, v Sedláček-Kärcher vám rádi pomůžeme s výběrem vhodných hygienických pomůcek na míru vašeho projektu.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím, že může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?