Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
Dezinfekce Dezinfekce
Jednorázové papírové ručníky Jednorázové papírové ručníky
Mýdlo na ruce Mýdlo na ruce
Ochranné pomůcky Ochranné pomůcky
Parní čističe Parní čističe

Dodržování hygieny rukou představuje ten nejlepší způsob, jak předcházet šíření infekce. Papírové ručníky, mýdlo a dezinfekční prostředek mohou bránit šíření virů a bakterií.

Papírové ručníky 
Významnou roli při dodržování hygieny rukou hraje sušení rukou. I když jsou vysoušeče rukou na toaletách běžné a často se tvrdí, že jsou mnohem hygieničtější, ve skutečnosti mohou zvýšit množství bakterií na rukou. Proto si stále více uživatelů přeje, aby více zařízení nabízelo jako alternativu k horkovzdušným sušákům papírové ručníky, takže právě papírové ručníky jsou pro provozovatele zdaleka nejlepší volbou. 

Tekuté mýdlo a luxusní pěny
Samotná horká voda nezabíjí bakterie ani viry. K dosažení tohoto cíle musíte použít mýdlo. Neexistuje ani výzkum, který by dokázal, že vyšší teploty zlepšují kvalitu mytí rukou. Proto je mytí rukou v teplé vodě - tak teplé, jak je pro vás příjemné, mýdlem dostatečně účinné. 

Dezinfekce rukou, ploch

Parní čističe KÄRCHER

Laboratorní testy potvrdily, že při správném používání odstraní parní čističe z tvrdých povrchů až 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka, a 99,99 % běžných domácích bakterií.