Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Seznam podkategorií

Elektrické smetáky KÄRCHER

Elektrické smetáky KÄRCHER pracují tak tiše a diskrétně, že není nikdo rušen. Jsou vhodné zejména pro rychlé bodové čištění vstupních prostor, výtahů, kanceláří, ale i restaurací atd.

 

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER lze využít ekonomicky vždy tam, kde se doposud pracovalo se smetákem a zametací lopatou. Použití zametacích strojů je rychlejší a hospodárnější než koště. Zametají dvory, cesty, haly, dílny a sklady - čistě a pohodlně.

 

Bateriové zametací stroje KÄRCHER

Pro univerzální použití ve venkovních a vnitřních prostorech - s obzvláště tichým akumulátorovým pohonem. Stroje s pojezdem, alternativa k ručnímu provozu, která šetří síly: vyplatí se pro domovníky, řemeslníky, úklidové firmy a v průmyslu již od 300 m2 čištěné plochy. 

 

Motorové zametací stroje KÄRCHER

Komfortní zametací stroje KÄRCHER ručně vedené nebo s místem pro řidiče jsou vybaveny benzinovým, dieslovým nebo LPG motorem jsou určeny převážně pro venkovní použití.

Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj Kärcher HD10/25-4 S Plus

Vysokotlaký mycí stroj Kärcher HD10/25-4 S Plus

bez DPH: 42 900 Kč

další akce
Filtr HEPA 13 KÄRCHER T 15/1

Filtr HEPA 13 KÄRCHER T 15/1

bez DPH: 1 039 Kč

další novinky
KÄRCHER RM 762 5 l - ochrana pro textilní povrchy

KÄRCHER RM 762 5 l - ochrana pro textilní povrchy

bez DPH: 4 999 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím