Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
el. smetáky el. smetáky
ruční ruční
bateriové bateriové
motorové motorové
příslušenství příslušenství

Elektrické smetáky KÄRCHER

Elektrické smetáky KÄRCHER pracují tak tiše a diskrétně, že není nikdo rušen. Jsou vhodné zejména pro rychlé bodové čištění vstupních prostor, výtahů, kanceláří, ale i restaurací atd.

 

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER

Ručně vedené zametací stroje KÄRCHER lze využít ekonomicky vždy tam, kde se doposud pracovalo se smetákem a zametací lopatou. Použití zametacích strojů je rychlejší a hospodárnější než koště. Zametají dvory, cesty, haly, dílny a sklady - čistě a pohodlně.

 

Bateriové zametací stroje KÄRCHER

Pro univerzální použití ve venkovních a vnitřních prostorech - s obzvláště tichým akumulátorovým pohonem. Stroje s pojezdem, alternativa k ručnímu provozu, která šetří síly: vyplatí se pro domovníky, řemeslníky, úklidové firmy a v průmyslu již od 300 m2 čištěné plochy. 

Motorové zametací stroje KÄRCHER

Komfortní zametací stroje KÄRCHER ručně vedené nebo s místem pro řidiče jsou vybaveny benzinovým, dieslovým nebo LPG motorem jsou určeny převážně pro venkovní použití.