Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Seznam podkategorií

 

Zahradní program KÄRCHER

Přinášíme osvěžení pro Vaše rostliny, potěšení pro Vás: s postřikovači, zalévací tyčí, zavlažovači a hadicovým vozíkem Kärcher Vás bude zavlažování těšit a Vaše zahrada rozkvete. Naše kompletní nabídka pro optimální využití vody obsahuje postřikovače a pistole, hadicové zástrčné systémy, sprinklery, hadice, úložné systémy hadic a zavlažovací automaty.

Dokonale sladěné produkty z Kärcher zahradního programu zajišťují zodpovědné zacházení s přírodními zdroji. Drahocenná voda tak bude využívána optimálně a smysluplně z hlediska ekologie.

Inovativní technická řešení a přesné snímače zaručují, že protéká přesně takové množství vody, jaké rostliny potřebují k růstu. Pro nezkalenou radost ze zahradničení v souladu s přírodou nabízíme postřikovačepistolezavlažovače, hadicezavlažovací automatyčerpadla a systémy značky Kärcher pro připojení a uložení součástí. 

 

 

Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HD 5/15 CX Plus

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HD 5/15 CX Plus

bez DPH: 16 690 Kč

další akce
Stojan pro průmyslové utěrky ve velké roli

Stojan pro průmyslové utěrky ve velké roli

bez DPH: 1 538 Kč

další novinky
Univerzální hadicová opravka KÄRCHER

Univerzální hadicová opravka KÄRCHER

bez DPH: 78 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím