Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Seznam podkategorií

Program KÄRCHER pro dobrý pocit

K tomu, aby se člověk cítil dobře, patří čistý domov. Rozhodněte se nyní pro inovační čisticí zařízení KÄRCHER a odstraňte obratem ruky prach a nečistoty doma, na zahradě i v autě. 

Vysokotlaké čističe KÄRCHER

Základní čistění a péče o dům, zahradu či auto - tím jsou vysokotlaké čističe KÄRCHER známé po celém světě. Používáním vysokotlakého čističe KÄRCHER spotřebujete o 80 % méně vody než při práci se zahradní hadicí, šetříte čas, peníze i životní prostředí. Vysokotlaké čističe s označením K 2 až K 4 smí pracovat max. 20 min a poté 2 h chladnout. Čističe KÄRCHER K 5 až K 7 smí pracovat 1 h, poté musí 2 h chladnout. V zimě nenechávejte vysokotlaký čistič na mrazu, může dojít k poškození čerpadla!

 

Vysavače KÄRCHER

Nezáleží na tom, zda potřebujete vysát mokré či suché, hrubé nebo jemné nečistoty - vysavače KÄRCHER vysají jednoduše vše. Jsou vhodné pro nejrůznější použití: na koberce, do auta, garáže nebo kutilské dílny.

 

Parní čističe KÄRCHER

Parní čističe KÄRCHER můžete použít  všude, ať už na podlahy, v koupelně, v kuchyni nebo na sklo. Účinně odstraní nečistoty - zcela bez chemických přísad. 

8 dobrých důvodů pro čištění párou:

  • pára čistí šertně vůči životnímu prostředí
  • pára čistí hygienicky čistě
  • pára čistí bez námahy
  • pára čistí zdravěji
  • páru lze použít mnohostranně
  • pára šetří čas
  • pára šetří peníze
  • pára nezanechává žádné zbytky vodního kamene

Stroje na koberce KÄRCHER

Díky stroji na koberce KÄRCHER budou Vaše koberce a čalounění opět do hloubky vláken čisté. Je ideální na odstraňování roztočů, použitelný i pro čištění tvrdých podlah.

Zametací stroje KÄRCHER

Zametání může být tak jednoduché. Zametacími stroji KÄRCHER vyčistíte rychle, pododlně a spolehlivě chodníky, vjezdy do garáží nebo terasy. Veškeré venkovní plochy zazáří za velmi krátkou dobu v novém lesku - bez namáhavého ohýbání. Žádné koště s Vámi neudrží krok.

 

Elektrické smetáky KÄRCHER

Elektrické smetáky KÄRCHER jsou ideální pro průběžné čištění koberců a tvrdých ploch. Na jejich použití dojde vždy, když je nasazení vysavače příliš zdlouhavé a koště je nepraktické.

Čerpadla KÄRCHER

Když se v bazénech nebo jezírcích přihlásí o slovo úklid, v prádelně dojde k neštěstí nebo se sklep dostane pod vodu, je třeba rychlá pomoc. Přesně to je to pravé pro čerpadla KÄRCHER.

 

 

 

Zapomenuté heslo

Vysavač kobercový KÄRCHER T 10/1

Vysavač kobercový KÄRCHER T 10/1

bez DPH: 4 700 Kč

další akce
Sací hadice prodlužovací KÄRCHER, délka 2,5 m, DN 35 mm

Sací hadice prodlužovací KÄRCHER, délka 2,5 m, DN 35 mm

bez DPH: 799 Kč

další novinky
Dešťové čidlo KÄRCHER

Dešťové čidlo KÄRCHER

bez DPH: 1 000 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím