Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
vysokotlaké stroje vysokotlaké stroje
vysavače vysavače
stroje na koberce stroje na koberce
parní čističe parní čističe
podlahové stroje podlahové stroje
čističe oken čističe oken
elektrické smetáky elektrické smetáky
zametací stroje zametací stroje
bateriová zahradní technika bateriová zahradní technika
zahradní program, čerpadla zahradní program, čerpadla
škrabky na led škrabky na led
příslušenství příslušenství

Program KÄRCHER pro dobrý pocit

K tomu, aby se člověk cítil dobře, patří čistý domov. Rozhodněte se nyní pro inovační čisticí zařízení KÄRCHER a odstraňte obratem ruky prach a nečistoty doma, na zahradě i v autě. 

Vysokotlaké čističe KÄRCHER

Základní čistění a péče o dům, zahradu či auto - tím jsou vysokotlaké čističe KÄRCHER známé po celém světě. Používáním vysokotlakého čističe KÄRCHER spotřebujete o 80 % méně vody než při práci se zahradní hadicí, šetříte čas, peníze i životní prostředí. Vysokotlaké čističe s označením K 2 až K 4 smí pracovat max. 20 min a poté 2 h chladnout. Čističe KÄRCHER K 5 až K 7 smí pracovat 1 h, poté musí 2 h chladnout. V zimě nenechávejte vysokotlaký čistič na mrazu, může dojít k poškození čerpadla!

 

Vysavače KÄRCHER

Nezáleží na tom, zda potřebujete vysát mokré či suché, hrubé nebo jemné nečistoty - vysavače KÄRCHER vysají jednoduše vše. Jsou vhodné pro nejrůznější použití: na koberce, do auta, garáže nebo kutilské dílny.

 

Parní čističe KÄRCHER

Čištění párou - úklid bez namáhavého drhnutí, zbytečné chemie a bez bakterií. Čištění s parním čističem je zkrátka zábava. Parní čističe KÄRCHER můžete použít všude, ať už na podlahy, v koupelně, v kuchyni nebo na sklo. Účinně odstraní nečistoty - zcela bez chemických přísad. Čištění parním čističem je navíc šetrné k životnímu prostředu, neboť se používá pouze voda a síla páry.

8 dobrých důvodů pro čištění párou:

  • pára čistí šertně vůči životnímu prostředí
  • pára čistí hygienicky čistě
  • pára čistí bez námahy
  • pára čistí zdravěji
  • páru lze použít mnohostranně
  • pára šetří čas
  • pára šetří peníze
  • pára nezanechává žádné zbytky vodního kamenePodlahový čistič KÄRCHER

Až o 20 % čistší podlahy než při použití běžného mopu. Podlahová myčka Kärcher se postará o vytírání se stále čistou vodou. Některé modely disponují funkcí 2 v 1 - ta umožňuje stírat a odsávat jak vlhké, tak i suché nečistoty pouze v jednom jediném pracovním kroku. 

Bateriové čističe oken Kärcher/aku stěrka na okna Kärcher

S aku stěrkou na okna budete mít 3x rychleji umytá okna než běžnými metodami, na oknech nebude ani kapka špinavé vody a to vše bez námahy a bez kontaktu se špinavou vodou. 


Stroje na koberce KÄRCHER

Díky stroji na koberce KÄRCHER budou Vaše koberce a čalounění opět do hloubky vláken čisté. Je ideální na odstraňování roztočů, použitelný i pro čištění tvrdých podlah.

Zametací stroje KÄRCHER

Zametání může být tak jednoduché. Zametacími stroji KÄRCHER vyčistíte rychle, pododlně a spolehlivě chodníky, vjezdy do garáží nebo terasy. Veškeré venkovní plochy zazáří za velmi krátkou dobu v novém lesku - bez namáhavého ohýbání. Žádné koště s Vámi neudrží krok.

 

Elektrické smetáky KÄRCHER

Elektrické smetáky KÄRCHER jsou ideální pro průběžné čištění koberců a tvrdých ploch. Na jejich použití dojde vždy, když je nasazení vysavače příliš zdlouhavé a koště je nepraktické.

Čerpadla a zahradní program KÄRCHER

Když se v bazénech nebo jezírcích přihlásí o slovo úklid, v prádelně dojde k neštěstí nebo se sklep dostane pod vodu, je třeba rychlá pomoc. Přesně to je to pravé pro čerpadla KÄRCHER.