AQUARIUS zásobník na skládaný toal. papír
AQUARIUS zásobník na skládaný toal. papír
Předpokládané doručení
| |
Prodejna Příbram
|
Pozítří
|
|
Zásilkovna do 5 Kg
|
9.12.2025
|
|
GLS - Výdejní místa
|
9.12.2025
|
|
GLS
|
9.12.2025
|
|
Toptrans
|
9.12.2025
|
Dostupnost
Nákupem tohoto produktu a jednoho dalšího v minimální hodnotě 1 336 Kč získáváte dopravu zdarma.
Parametry a popis
Parametry a popis
Zajistěte čistotu a harmonii na toaletách díky řadě zásobníků Kimberly-Clark Aquarius™, které jsou navrženy pro dokonalé propojení s produkty Kimberly-Clark Kleenex® a Scott®. Tyto zásobníky podporují vysoké hygienické standardy a poskytují spolehlivé řešení přizpůsobené potřebám vašeho pracoviště.
Inovativní dávkovač Aquarius™ na skládaný toaletní papír spojuje moderní design s mimořádnou funkčností. Hladký povrch se zaoblenými liniemi eliminuje místa, kde by se mohly usazovat nečistoty. To usnadňuje čištění jedním setřením a zlepšuje hygienu. Nástěnný dávkovač s lesklým povrchem je ideální pro jakoukoli toaletu.
Systém dávkování jednotlivých útržků pomáhá snižovat plýtvání. Bezdotykové provedení snižuje riziko křížové kontaminace a šíření bakterií. Skrytý zámek a okénko pro snadnou kontrolu stavu náplně usnadňují obsluhu a minimalizují čas potřebný na údržbu. Patentovaná technologie proti přeplnění eliminuje problémy s ucpáváním a zajišťuje plynulé dávkování a snížení nákladů.
Zásobníky Aquarius™ jsou ideálním doplňkem do prostředí s vysokým provozem, kde jsou klíčové efektivita, hygiena a nízké provozní náklady. Využijte stylové a funkční řešení, které zajistí spokojenost vašich zaměstnanců i návštěvníků.
Technické údaje
| Materiál | Plast |
| Odběr | manuální |
| Úroveň spotřeby | střední návštevnost, nízká návštěvnost |
| Rozměry (D x Š x V) | 341 x 168 x 123 mm |
| Typ toaletního papíru | skládané toaletní papíry |
| barva | Bílá |
Kompatibilní produkty
Alternativní produkty
Dokumenty
Dokumenty
Hodnocení (10)
Hodnocení (10) 90%
Přidat hodnocení
Vše v pořádku.
vyřízení objednávky bylo velmi rychlé
od této firmy mám nakoupeno spoustu zahradního nářadí značky Kärcher a jsem spokojena s kvalitou i s jednoduchou obsluhou . Komunikace s obchodem perfektní pro vše na výbornou
rychlost, ochota
Objednala jsem Savo profesionál s vůní magnolie a přišlo s vůní citrusu, možná maličkost, ale je to vlastně záměna zboží, vracet nebudu, ale nevím, jestli si ještě u vás objednám.