Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Půjčovna

Jednou z činností společnosti Sedláček s.r.o. je půjčovna průmyslových čisticích a úklidových strojů značky Kärcher.

Půjčovna strojůPůjčovna strojůK pronájmu jsou pro Vás připraveny kvalitní profesionální čisticí a úklidové stroje značky Kärcher, které již mnoho let usnadňují čištění a úklid ve všech oblastech lidského podnikání. Připraveny jsou podlahové mycí stroje, zametací stroje, průmyslové vysavače, vysokotlaké mycí stroje a stroje na čištění koberců.

V případě, že budete mít zájem o pronájem některého z uvedených strojů, můžete si jej zamluvit telefonicky nebo osobní návštěvou na našich pobočkách. V případě potřeby Vám rádi poradíme při výběru konkrétního stroje s tím, že zaškolení s obsluhou stroje je samozřejmostí.

STROJE K ZAPŮJČENÍ NALEZNETE V MENU NA LEVÉ STRANĚ.

Zapomenuté heslo

Vysavač průmyslový KÄRCHER NT 30/1 Ap L

Vysavač průmyslový KÄRCHER NT 30/1 Ap L

bez DPH: 8 190 Kč

další akce
Vysavač průmyslový KÄRCHER NT 20/1 Ap Te

Vysavač průmyslový KÄRCHER NT 20/1 Ap Te

bez DPH: 7 800 Kč

další novinky
Univerzální hadicová opravka KÄRCHER

Univerzální hadicová opravka KÄRCHER

bez DPH: 78 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím