Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Seznam podkategorií

Agresivní látky, jako jsou oleje, maziva, nátěrové hmoty a inkoust mohou během práce proniknout hluboko do pokožky. Není-li kůže řádně očištěna, mohou nastat komplikace. Je tedy velice důležité používat prvotřídní čistidlo na ruce. 

Abrasiva
Čisticí pasty a gely na ruce s rozpouštědly nebo bez rozpouštědel mohou být použity k odstraňování lehkých, středně těžkých a těžkých znečištění, jako je nafta, brzdová kapalina, cement a rez. Jsou zvláště vhodné k použití v automobilovém, stavebním a kovozpracujícím průmyslu.

Krémy
Regenerační krémy pro všechny typy pokožky, které podporují přirozený proces obnovy, a zanechávají pokožku hladkou a hebkou. Pravidelné užívání krémů chrání před škodlivými vlivy způsobenými pracovními a povětrnostními podmínkami.

Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HDS 8/18-4 CX

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HDS 8/18-4 CX

bez DPH: 70 860 Kč

další akce
Sací trubka chrom KÄRCHER, délka 0,5 m, DN 35 mm

Sací trubka chrom KÄRCHER, délka 0,5 m, DN 35 mm

bez DPH: 162 Kč

další novinky
KÄRCHER RM 31 2,5 l - čisticí prostředek pro automobily

KÄRCHER RM 31 2,5 l - čisticí prostředek pro automobily

bez DPH: 427 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím