Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Seznam podkategorií

Agresivní látky, jako jsou oleje, maziva, nátěrové hmoty a inkoust mohou během práce proniknout hluboko do pokožky. Není-li kůže řádně očištěna, mohou nastat komplikace. Je tedy velice důležité používat prvotřídní čistidlo na ruce. 

Abrasiva
Čisticí pasty a gely na ruce s rozpouštědly nebo bez rozpouštědel mohou být použity k odstraňování lehkých, středně těžkých a těžkých znečištění, jako je nafta, brzdová kapalina, cement a rez. Jsou zvláště vhodné k použití v automobilovém, stavebním a kovozpracujícím průmyslu.

Krémy
Regenerační krémy pro všechny typy pokožky, které podporují přirozený proces obnovy, a zanechávají pokožku hladkou a hebkou. Pravidelné užívání krémů chrání před škodlivými vlivy způsobenými pracovními a povětrnostními podmínkami.

Zapomenuté heslo

Vysavač průmyslový KÄRCHER NT 35/1 Ap

Vysavač průmyslový KÄRCHER NT 35/1 Ap

bez DPH: 7 100 Kč

další akce
Vysavač na popel a suché nečistoty KÄRCHER AD 2

Vysavač na popel a suché nečistoty KÄRCHER AD 2

bez DPH: 2 471 Kč

další novinky
Sada na čištění motocyklů KÄRCHER

Sada na čištění motocyklů KÄRCHER

bez DPH: 1 580 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách