Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Seznam podkategorií

Jednorázové utěrky - vysoce savé utěrky určené na jedno použití. Ideální na odstraňování všech typů zašpinění a utírání rozlitých tekutin z pracovních nástrojů a rukou. Příslušné efektivní dávkování papírových utěrek šetří jak čas tak peníze. Použít tyto utěrky lze jak ve výrobních procesech, montážních provozech, práci s oleji tak při přípravě potravin, v laboratořích, v oblasti služeb, apod. Výborné absorpční schopnosti utěrky jsou zaručeny vysoce nasákavým materiálem, jež výrazně vylepšuje vlastnosti netkaných textilií.

AIRFLEX* - patentovaná technologie tkaniny s vysokou absorpcí, která umožnila vyrobit ručníky, které se na rozdíl od běžných papírových ručníků neroztrhnou ani nepromáčí. Během utírání zůstávají příjemné na omak a poskytují vynikající výkon, takže lidé spotřebují při utírání rukou méně utěrek a pomáhají při regulaci nákladů a snižování množství odpadů.

TAD
- technologie výroby papíru Tork, při které je materiál během svého zpracování vysoušen proudem horkého vzduchu. Tím je dosaženo požadovaného objemu, absorpce a jemnosti.

Víceúčelové utěrky - produktová řada opakovaně použitelných čistících utěrek. Jsou určené k utírání silně znečištěných předmětů ale i k čištění výrobních prostor s vysokými nároky na 100% hygienu. Ucelená šíře sortimentu komplexně pokryje potřeby utírání ve všech myslitelných oblastech: od průmyslu, práce s rozpouštědly, provozů zatížených mastnotou a oleji, opravárenských dílen, lakoven až po potravinářství, kuchyně, restaurace, atd. Vyjímečný výkon každé utěrky zajišťuje patentovaná technologie výroby netkaného materiálu.

HYDROKNIT* - nejmodernější materiál pro výrobu utěrek. Tato technologie využívá jako základ pevnou, netkanou, polypropylenovou strukturu, na kterou se vodními tryskami nastřelují jemná, savá, papírová vlákna. Výsledkem je ojedinělý druh tkaniny vyznačující se výbornou savostí, odolností vůči roztržení a výjimečnými užitnými vlastnostmi. Z těchto důvodů se materiál doporučuje pro nejvyšší zátěž.

Vlhčené utěrky - čistící utěrky z impregnovaného polypropylenu, se složením speciálně navrženým pro mytí silně znečištěných rukou, nářadí a výrobních strojů. Ideální utěrky do zpracovatelského a strojírenského průmyslu, v údržbářských provozech, v dopravě a ve službách. Kusové dávkování utěrek umožňuje sledování nákladů. Hydratační komplex vlhčených utěrek poskytuje potřebnou ochranu pokožce.

Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj Kärcher HD 5/15 C Plus

Vysokotlaký mycí stroj Kärcher HD 5/15 C Plus

bez DPH: 15 650 Kč

další akce
Sací hubice plast KÄRCHER, šířka 360 mm, DN 35 mm

Sací hubice plast KÄRCHER, šířka 360 mm, DN 35 mm

bez DPH: 1 224 Kč

další novinky
Péče o kámen a fasády KÄRCHER 1 l

Péče o kámen a fasády KÄRCHER 1 l

bez DPH: 330 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím