Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
pro jednorázové použití pro jednorázové použití
pro vícenásobné použití pro vícenásobné použití
vlhčené utěrky vlhčené utěrky

Jednorázové utěrky - vysoce savé utěrky určené na jedno použití. Ideální na odstraňování všech typů zašpinění a utírání rozlitých tekutin z pracovních nástrojů a rukou. Příslušné efektivní dávkování papírových utěrek šetří jak čas tak peníze. Použít tyto utěrky lze jak ve výrobních procesech, montážních provozech, práci s oleji tak při přípravě potravin, v laboratořích, v oblasti služeb, apod. Výborné absorpční schopnosti utěrky jsou zaručeny vysoce nasákavým materiálem, jež výrazně vylepšuje vlastnosti netkaných textilií.

AIRFLEX* - patentovaná technologie tkaniny s vysokou absorpcí, která umožnila vyrobit ručníky, které se na rozdíl od běžných papírových ručníků neroztrhnou ani nepromáčí. Během utírání zůstávají příjemné na omak a poskytují vynikající výkon, takže lidé spotřebují při utírání rukou méně utěrek a pomáhají při regulaci nákladů a snižování množství odpadů.

TAD
- technologie výroby papíru Tork, při které je materiál během svého zpracování vysoušen proudem horkého vzduchu. Tím je dosaženo požadovaného objemu, absorpce a jemnosti.

Víceúčelové utěrky - produktová řada opakovaně použitelných čistících utěrek. Jsou určené k utírání silně znečištěných předmětů ale i k čištění výrobních prostor s vysokými nároky na 100% hygienu. Ucelená šíře sortimentu komplexně pokryje potřeby utírání ve všech myslitelných oblastech: od průmyslu, práce s rozpouštědly, provozů zatížených mastnotou a oleji, opravárenských dílen, lakoven až po potravinářství, kuchyně, restaurace, atd. Vyjímečný výkon každé utěrky zajišťuje patentovaná technologie výroby netkaného materiálu.

HYDROKNIT* - nejmodernější materiál pro výrobu utěrek. Tato technologie využívá jako základ pevnou, netkanou, polypropylenovou strukturu, na kterou se vodními tryskami nastřelují jemná, savá, papírová vlákna. Výsledkem je ojedinělý druh tkaniny vyznačující se výbornou savostí, odolností vůči roztržení a výjimečnými užitnými vlastnostmi. Z těchto důvodů se materiál doporučuje pro nejvyšší zátěž.

Vlhčené utěrky - čistící utěrky z impregnovaného polypropylenu, se složením speciálně navrženým pro mytí silně znečištěných rukou, nářadí a výrobních strojů. Ideální utěrky do zpracovatelského a strojírenského průmyslu, v údržbářských provozech, v dopravě a ve službách. Kusové dávkování utěrek umožňuje sledování nákladů. Hydratační komplex vlhčených utěrek poskytuje potřebnou ochranu pokožce.