Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby

Naše společnost

Sedláček - čisticí a hygienické systémy

Naše společnost byla založena v roce 1994. Hlavní středisko společnosti Sedláček - čisticí a hygienické systémy se zabývá dosahováním čistoty a hygieny ve všech oblastech lidské činnosti. Zákazník má několik možností, jak uspokojit své potřeby v oblasti čištění, úklidu a hygieny právě prostřednictvím naší společnosti, počínaje zapůjčením čisticích a úklidových strojů přes pořízení vlastní techniky, úklidových pomůcek, přípravků, hygienického vybavení a materiálů až po objednání profesionálního buď jednorázového nebo trvalého čištění či úklidu.

V roce 1994 jsme zahájili obchodní činnost v čele s výrobky pro čistění a úklid zn. Kärcher a v krátkém čase se činnost rozšířila o půjčovnu čisticích strojů a služby v úklidu a čištění. V dalším období bylo naším cílem zkvalitnit všechny činnosti, rozšířit spektrum služeb i zboží tak, abychom vytvořili komplexní řešení pro zákazníka. Hobby a profi čisticí a úklidová technika Kärcher byla doplněna dalším čistícím a hygienickým sortimentem značek Kimberly-Clark, Tork, Kimicar a Eastmop tak, aby svou šíří vyřešila veškeré požadavky zákazníka.

Sídlo společnosti je od počátku činnosti v Příbrami, kdy významnou událostí v historii bylo v roce 2002 přemístění do vlastního areálu, kde najdete administrativní část, vzorkovou halu, skladové a servisní prostory a prostory pro školení. Vše s možností pohodlného parkování na vlastním parkovišti. Podobný areál v podobě pobočky vznikl v roce 2007 v Plzni. V roce 2010 jsme se zde přemístili do nově postavené provozovny, která již nese oficiální název KÄRCHER CENTRUM SEDLÁČEK.

Sedláček - čisticí a hygienické systémy Naše společnost dnes využívá zkušeností svého více než dvacetiletého působení na trhu, které rozvíjí dalším vzdělávacím programem. K dnešnímu dni zaměstnává společnost téměř 100 spolupracovníků v oblasti středočeského kraje.

Základním cílem podnikání naší společnosti je trvale zvyšovat její hodnotu a řádně uspokojovat potřeby všech, jichž se její podnikání dotýká - našich zákazníků, spolupracovníků, společenského prostředí i majitelů.


Jiří Sedláček


Sedláčkový noviny 1
noviny číslo 1
Sedláčkový noviny 2
noviny číslo 2
Sedláčkový noviny 3
noviny číslo 3

Sedláček - čisticí a hygienické systémy Sedláček - čisticí a hygienické systémy Sedláček - čisticí a hygienické systémy
Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HDS 8/18-4 CX

Vysokotlaký mycí stroj KÄRCHER HDS 8/18-4 CX

bez DPH: 70 860 Kč

další akce
Koleno plast svorkový systém KÄRCHER, DN 35 mm

Koleno plast svorkový systém KÄRCHER, DN 35 mm

bez DPH: 208 Kč

další novinky
Osoušeč rukou IBERO senzor / bílá

Osoušeč rukou IBERO senzor / bílá

bez DPH: 5 999 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím