Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby
Odeslání stránky mailem
E-mail:
Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit

Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit

NOVINKA 

Číslo sortimentu: 121410
Model: SC 4 EasyFix Iron Kit
Cena e-shop: 7 099 Kč (s DPH 8 590 Kč)
Popis:

Pojízdný parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit (včetně žehličky) střední třídy vhodný pro rychlé čištění bez chemie s funkcí pára nonstop.

ks zpět
Vytisknout stránku Poslat stránku mailem Dopravné zdarma Dotaz ke zboží

Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit

 
Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit  střední třídy čistí bez chemie a poskytne hygienickou čistotu na tvrdých plochách v celé domácnosti. Odstraní až 99,99 % všech běžných bakterií v domácnosti. Díky své kompaktní velikosti se snadno ovládá a je ideální pro rychlé čištění. Výkonná pára a vhodné příslušenství zajistí dokonalou čistotu dlaždic, varné desky, digestoře i nejmenších spár a rohů. V jediném okamžiku jsou tak odstraněny odolné skvrny, vodní kámen i mastnota.
 
Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit je vybaven dětskou pojistkou. Elektrické čerpadlo a výkonný ohřívač zaručují kontinuální parní výkon. Stroj disponuje vnitřní nádrží o objemu 0,5 l a odnímatelnou nádrží o objemu 0,8 l, kterou lze rychle a jednoduše odejmout a naplnit - systém pára nonstop. Doba ohřevu vody činí 4 minuty. Regulace páry je dvoustupňová a nachází se rukojeti parní pistole. Množství páry lze tak individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně znečištění. Praktické úložiště příslušenství, podlahová hubice EasyFix s flexibilním kloubem a inovativní technologií pro výměnu podlahových utěrek, široké příslušenství a parkovací pozice pro podlahovou hubici jsou detaily, které dělají parní čištění ještě jednodušší.
 
Parní čistič KÄRCHER SC 4 EasyFix Iron Kit disponuje vysoce kvalitní parní tlakovou žehličkou. Žehlička je vybavena žehlicí plochou z ušlechtilé oceli pro snadné žehlení. Stále stejně vysoký tlak znatelně usnadňuje žehlení - a ušetří až 50% času. Díky vynikající technice a bezchybné žehlicí ploše z ušlechtilé oceli lze lehce vyžehlit i silné látky. Parní žehlička KÄRCHER má také funkce trvalé páry a intervalové páry.

Použití:

Vybavení:

Reklamní video

 

Iron kit

 

Další vlastnosti výrobku Další vlastnosti výrobku
Kód výrobce 15124530
Barva žlutočerná
Kategorie domácí technika
Objem nádoby (l) 1,30
Plošný výkon (m2/h) 100,00
Výrobce KÄRCHER
Rozměry (mm) 380 x 251 x 273
Max. tlak 3,50

Další možné příslušenství

Související produkty

Zapomenuté heslo

Vysokotlaký mycí stroj Kärcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic

Vysokotlaký mycí stroj Kärcher HD 5/15 CX Plus + FR Classic

bez DPH: 16 700 Kč

další akce
Sada utěrek z mikrovlákna podlahová hubice KÄRCHER * 2 ks

Sada utěrek z mikrovlákna podlahová hubice KÄRCHER * 2 ks

bez DPH: 562 Kč

další novinky
Odvápňovací tyčinky KÄRCHER RM 511 (9 x 13 g)

Odvápňovací tyčinky KÄRCHER RM 511 (9 x 13 g)

bez DPH: 256 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách