Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
Abc / Zyx / Nejlevnější / Nejdražší / Dle kódu
úklidové vozíky úklidové vozíky
úklidové kombi vozíky úklidové kombi vozíky
mopy, držáky mopů mopy, držáky mopů
technika na mytí oken technika na mytí oken
úklidové pomůcky, pady úklidové pomůcky, pady
technika na mytí aut technika na mytí aut
Úklidové vozíky
Profesionální úklidové vozíky s jedním nebo dvěma kbelíky na robustním ocelovém rámu, který je osazen čtyřmi otočnými kolečky s plastovými chrániči stěn a nábytku. Úklidové vozíky jsou vhodné do komerčních prostor, jídelen, škol apod...
Úklidové kombi vozíky
Profesionální úklidové kombi vozíky na robustním ocelovém rámu, který je osazen čtyřmi otočnými kolečky s plastovými chrániči stěn a nábytku. Velká výbava a mnoho odkládacích prostor.Úklidové kombi vozíky jsou vhodnépro hotely, penziony, nemocnice apod...

Mopy, držáky mopů
Kvalitní mikrovláknový mop je vhodný na stírání plovoucích podlah, parket, marmolea a lina. Díky statické elektřině lze s mopem uklízet i na sucho.

Profesionální bavlněný mop pro stírání na mokro s odolnou hustě prošitou podsadou. Na výběr je mop FLIPPER a mop kapsový. Při použití systému FLIPPER nemusí pracovník sahat na mokrý mop. Návlek se po odjištění držáku prověsí a ždíme se přímo na něm. Mop lze prát až při 90°C. Bavlněný mop je vhodný na stírání dlažby.

Technika na mytí oken
Profesionální držák rozmýváku z kvalitního plastu je vhodný ke všem námi dodávaným teleskopickým tyčím. Na držák rozmýváku se nasazuje kvalitní mikrovláknový návlek.

Úklidové pomůcky, pady
Profesionální držáky padu jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Pad je na držáku uchycen na principu suchého zipu. Pady jsou obzvláště vhodné pro odstraňování jinak těžko odstranitelných skvrn od černých gumových podrážek.

Technika na mytí aut
Kompletní systém pro oblast mytí osobních vozidel a profesionální dopravy. Technika Vikan je ergonomicky navržena. Poskytuje kompletní náčiní pro různé čisticí úkony: kartáče, stěrky atd.