Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Typ zobrazení:
kategorie půjčovna
Zelená linka: 800 190 190 Kontaktujte nás na Facebooku Jednorázové služby Jednorázové služby
řazení výpisu:
Vzestupně název produktu Sestupně
Vzestupně cena Sestupně
Vzestupně čís. sortimentu Sestupně

Seznam podkategorií

Úklidové vozíky
Profesionální úklidové vozíky s jedním nebo dvěma kbelíky na robustním ocelovém rámu, který je osazen čtyřmi otočnými kolečky s plastovými chrániči stěn a nábytku. Úklidové vozíky jsou vhodné do komerčních prostor, jídelen, škol apod...
 
Úklidové kombi vozíky
Profesionální úklidové kombi vozíky na robustním ocelovém rámu, který je osazen čtyřmi otočnými kolečky s plastovými chrániči stěn a nábytku. Velká výbava a mnoho odkládacích prostor.Úklidové kombi vozíky jsou vhodnépro hotely, penziony, nemocnice apod...

Mopy, držáky mopů
Kvalitní mikrovláknový mop je vhodný na stírání plovoucích podlah, parket, marmolea a lina. Díky statické elektřině lze s mopem uklízet i na sucho.

Profesionální bavlněný mop pro stírání na mokro s odolnou hustě prošitou podsadou. Na výběr je mop FLIPPER a mop kapsový.  Při použití systému FLIPPER nemusí pracovník sahat na mokrý mop. Návlek se po odjištění držáku prověsí a ždíme se přímo na něm. Mop lze prát až při 90°C. Bavlněný mop je vhodný na stírání dlažby.

Technika na mytí oken
Profesionální držák rozmýváku z kvalitního plastu je vhodný ke všem námi dodávaným teleskopickým tyčím. Na držák rozmýváku se nasazuje kvalitní mikrovláknový návlek.

Úklidové pomůcky, pady
Profesionální držáky padu jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Pad je na držáku uchycen na principu suchého zipu. Pady jsou obzvláště vhodné pro odstraňování jinak těžko odstranitelných skvrn od černých gumových podrážek.

Technika na mytí aut
Kompletní systém pro oblast mytí osobních vozidel a profesionální dopravy. Technika Vikan je ergonomicky navržena. Poskytuje kompletní náčiní pro různé čisticí úkony: kartáče, stěrky atd.

Počet dostupných produktů ve výběru: 1
MOP SET AKCE

MOP SET AKCE

výrobce: EASTMOP
stručný popis: Akční nabídka - úklidový kbelík s kolečky a kompletním mopem a prostředkem kimicar

ks zobrazit detaily
Čís. sortimentu: 118844
Kód výrobce: MSA

Cena e-shop: 1 490 Kč
včetně DPH: 1 803 Kč

Doba běhu: 0,01 s
Počet dostupných produktů ve výběru: 1
Zapomenuté heslo

Vysavač kobercový KÄRCHER T 10/1

Vysavač kobercový KÄRCHER T 10/1

bez DPH: 3 700 Kč

další akce
Silikonová stěrka 17 cm pro KÄRCHER WV 6

Silikonová stěrka 17 cm pro KÄRCHER WV 6

bez DPH: 347 Kč

další novinky
KÄRCHER P&C 1 l - čistič dřeva

KÄRCHER P&C 1 l - čistič dřeva

bez DPH: 139 Kč

další výprodej

Sedláček s.r.o. - Česky Sedláček s.r.o. - English Sedláček s.r.o. - Deutsch Sedláček s.r.o. - Russia Sedláček s.r.o. - Francais Sedláček s.r.o. - Espanol Sedláček s.r.o. - Italiano Sedláček s.r.o. - Slovensky Sedláček s.r.o. - Polski
homepage naše společnost služby půjčovna servis zaměstnání obchodní podmínky náhradní plnění dotazy aktuality mapa kontakt
Kärcher čističe pro profesionály :: Kärcher pro dům a zahradu :: Cestování na motorkách :: Relaxujte jako nikdy předtím