Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
čerpadla čerpadla
hadicové spojky hadicové spojky
postřikovače a pistole postřikovače a pistole
hadice a uložení hadice a uložení
zavlažovače zavlažovače
zavlažovací automaty zavlažovací automaty

Zahradní program KÄRCHER

Přinášíme osvěžení pro Vaše rostliny, potěšení pro Vás: s postřikovači, zalévací tyčí, zavlažovači a hadicovým vozíkem Kärcher Vás bude zavlažování těšit a Vaše zahrada rozkvete. Naše kompletní nabídka pro optimální využití vody obsahuje postřikovače a pistole, hadicové zástrčné systémy, sprinklery, hadice, úložné systémy hadic a zavlažovací automaty.

Dokonale sladěné produkty z Kärcher zahradního programu zajišťují zodpovědné zacházení s přírodními zdroji. Drahocenná voda tak bude využívána optimálně a smysluplně z hlediska ekologie.

Inovativní technická řešení a přesné snímače zaručují, že protéká přesně takové množství vody, jaké rostliny potřebují k růstu. Pro nezkalenou radost ze zahradničení v souladu s přírodou nabízíme postřikovačepistolezavlažovače, hadicezavlažovací automatyčerpadla a systémy značky Kärcher pro připojení a uložení součástí.