Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork
papírové ručníky papírové ručníky
tekutá mýdla tekutá mýdla
toaletní papíry toaletní papíry
osvěžovače vzduchu osvěžovače vzduchu
kosmetické kapesníčky kosmetické kapesníčky
ubrousky ubrousky
osoušeče rukou osoušeče rukou
doplňky doplňky

papírové ručníky
Jednorázové ručníky na ruce poskytují důkladnější a hygieničtější způsob utírání než ostatní způsoby osoušení mokré pokožky. Při utírání rukou poskytují výkon, za nímž většina ostatních metod zdaleka zaostává. Papírové ručníky přinášejí úspory ve spotřebě odpovídající rozdělení ručníků podle kvality - ekonomika je jejich výraznou předností. Přinášejí kontrolu odběru a snadný způsob následného doplnění. Skládané nebo v rolích - v obou případech dávkování nabízíme luxusní design pro náročné, komfortní dělení ručníků po jednom kuse ale zároveň i "nekonečný" počet dávek ručníků do frekventovaných prostor.

tekutá mýdla, krémy
Mycí prostředky z naší nabídky jsou rychlé a snadno použitelné. Na toaletách poskytují vysoký standard osobní hygieny. Produkty s pokročilým složením napomáhají udržet ruce bez bakterií, což účinně snižuje nebezpečí přenosu infekce. Uzavíratelné kazety chrání obsah před kontaminací ze vzduchu. Představujeme výrobky vysoké úrovně - příjemné husté pěny ale i tekutá mýdla na každodenní použití.

toaletní papíry
Skládaný jemný toaletní papír zajistí vaší toaletě správnou image, hygieničnost a řízenou spotřebu. Zásobník pokaždé dávkuje po jednom útržku, s ostatními nepřijdou uživatelé do styku. Díky kapacitě a průhledu dávkovačů je nepravděpodobné, že toaletní papír dojde - dřív jej totiž doplníte. Prokazatelně výhodné je snížení spotřeby až o 30% ve srovnání s běžnými roličkami. Skládaný toaletní papír zajišťuje i malé náklady na údržbu a nároky na skladování.

Velké Jumbo role - jemný toaletní papír určený pro toalety s větším provozem, kde záleží na údržbě, image a přístupu zaměřeném na efektivní vynakládání prostředků. Pro hygienu a dobrý dojem z každé toalety je velmi důležité zajištění přísunu toaletního papíru. Systém JUMBO rolí obsahuje 5 - 7x více papíru než běžné role. Díky dávkovacímu zařízení se zásuvnou cívkou je možné každou roli využít na 100 % a další už v době kdy původní ještě nebyla spotřebována. Nemusí tak nikdy dojít k úplnému vyčerpání zásoby toaletního papíru, a to ani při nejvyšším provozním zatížení. Toaletní papír v roli nezvyšuje náklady způsobené případným zcizováním jako u běžných roliček, ani nároky na péči o systém.

Malé role - jemný toaletní papír je nejlepší řešení všude tam, kde potřebujete zajistit osobní komfort a obsluhu v tradičním stylu. Série toaletního papíru v malých rolích zahrnuje skvělou nabídkou v podobě luxusních výrobků s vysokou užitnou hodnotou a šancí vytvořit důležitý pocit domova.

osvěžovače vzduchu
Snadno nastavitelné, programovatelné osvěžovače umožňují nastavit frekvenci rozprašování a signalizují, je-li nutná údržba - výměna baterií nebo náplní dodávaných v jednoduchém kazetovém provedení. Uvedené dávkování vůně odstraní nepříjmené pachy, osvěží vzduch a vnášejí nádech kvality na kteroukoliv toaletu. Inovační patentovaný systém poskytuje soustavné a konzistentní aroma, nepřetržitě udržuje svěžest a dojem absolutně hygienického prostředí. Instalace je proveditelná i oboustrannou lepicí páskou a následné minimální nároky na udržování jsou předností.

kosmetické kapesníčky
Zpracování kosmetických kapesníčků odpovídá kvalitě a renomé námi nabízených značek. Představují ztělesnění hebkosti, jemnosti a péče. Při použití jsou papírové kapesníčky vysoce absorpční a pevné. Odběr je usnadněn díky balení se zalepovacím uzávěrem, které zaručí hygienické dávkování.

servítky
Dávkování papírových ubrousků je základním předpokladem hygieny, pohodlí a spokojenosti zákazníků Vaší restaurace, jídelny či jakékoliv provozovny, kde jsou vydávány potraviny. Zásobník, který je zároveň podavačem zaručí naprosto hygienické vydávání servítků - je to jediný způsob, kdy se před Vámi ubrousku nedotknul někdo jiný.

osoušeče rukou
Elektrický, nástěnný, bezdotykový osoušeč rukou... takové a další přívlastky se nejlépe hodí na popis produktů od výrobců LORIKA a JOFEL. Osoušení prouděním teplého vzduchu je všeobecně známý způsob jak hygienicky zbavit pokožku vlhka. Pokud zařizujete či dovybavujete vámi spravované toalety, navštivte tuto sekci.

doplňky
Poslední kategorie nabízí dodatečný a nezařaditelný sortiment k předešlému zboží.