Řešení osobní i průmyslové hygieny a čistoty. Zastoupení značek Karcher - vysokotlaké mycí stroje, vysavače, podlahové mycí a zametací stroje. KIMBERLY CLARK - dávkovače, mýdlo, toaletní papír, papír. ručníky, průmyslové utěrky, pracovní obleky a rukavice.

Sedláček Kärcher
Kärcher Tork

Dárková poukázka 1000

Číslo sortimentu: 117664
Výrobce: Sedláček s.r.o.
Kód výrobce: DAR1000

Odeslat stránku mailem Dotaz k produktu Tisk stránky

Dárková poukázka v hodnotě Kč 1000,-

1 000 Kč * Cena s DPH

Doporučujeme dokoupit

Dárková poukázka 200

Dárková poukázka 200

200 Kč

Popis

DÁRKOVÁ POUKÁZKA v hodnotě Kč 1000,-

Využijte dárkové poukázky, která potěší každého. Již nemusíte zdlouhavě vybírat, přemýšlet o vhodnosti vybrané věci, obdarovaný si vybere sám. Čeká na Vás široký sortiment čisticích a hygienických systémů: profi i hobby úklidové stroje (vysavače, vysokotlaké stroje, parní čističe, atd.), hygienické potřeby, úklidové přípravky a pomůcky. Poukázku lze použít také na půjčovnu čisticích strojů KÄRCHER.

Dárkovou poukázku můžete také uplatnit v SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRU, kde na Vás čeká široký sortiment sportovního vybavení: jízdní kola, doplňky, díly a příslušenství, rotopedy, koloběžky, sportovní oblečení i obuv, přilby, běžky a běžecká vybavení, sportovní výživa. Poukázku lze použít také na odborný servis. 

Dárkové poukázky

 

Ještě pestřejší výběr dárkových poukázek! Dárkové poukázky v hodnotě od 200,- do 2000,- lze zakoupit a uplatnit v SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRU, v KÄRCHER CENTRU SEDLÁČEK, v DOMĚ JÓGY PŘÍBRAM. Poukázky na floating a jógu lze zakoupit pouze v Domě jógy a v recepci floatingu! Pro více info nás, prosím, kontaktujte: 730 132 177, info@dumjogypribram.cz nebo Floating 723 443 275

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

 

Dárkové poukazy

Specifikace

Kód výrobce DAR1000
Kategorie domácí technika
Výrobce Sedláček s.r.o.